Skocz do zawartości

POWROT CZATA!!!!!!!


rebuzz

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiliscmy z Pablo.....ze dzis okolo godziny 23-00 bedziemy na czacie......niech to bedzie oficjalne spotkanie.....i mam nadzieje ze wpadnie wiele osob...............

 

Te spotkania mialy sie odbywac co NIEDZIELE O GODZINIE 23-00ale nikt tego nie pilnowal i sie wszystko rozlecialo.......wiec prosze wpadnijcie na czat okolo 23-00!!!

 

 

[piwo] Niech sie wpisza ci ktorzy na 100% beda........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi jeszcze łzy z oczu płyną [lol2], napiszę tylko, że mi się jeszcze nigdy tak fajnie nie gadało !! Trzymaj się Rebuzz i Ikim, albo Ikim i Rebuzz :) Macie po piwku [piwo][piwo] a co wam będe żałował :)

P.S. Optical rules !! [urwanie glowy][boje się]:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooo to by byl dobry pomysl z ta nowinka na stronie.....ale spotkania moga byc regularnie co niedziele o 23-00 bo codziennie.....to chyba nie bardzo......:]

 

Ps. i dobrze by bylo zeby zawsze byl ktos kto ma opa......(tak dla utrzymania porzadku )

 

Pozdro :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm i to jest wlasnie ten problem ze nie zawsze bedzie wszystkim pasowac.....

 

hmm..... czemu 23-00......bo np. o 21-00 jeszcze pelno osub siedzi u znajomych albo w jakis pub-ach.....i nie ma po prostu ich jeszcze przed kompem......oczywiscie mozna przesunac godzina na jakas inna ale to juz zalezy od wiekszosci forumowiczow.........Mozemy zrobic sonde albo cos..............DAjcie propozycje jak wam az tak nie pasuje....bo narazie pare spotkan sie powiodlo......:]

 

Ps. Ok przypomne ci Gotham....[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..pomysl z nowinka dobra..a co do godziny..to 21 jest chyba najlepsza...a co do pubow itd..to jest nieidziela wiec raczej w te dni sie nie chodzi na miasto bo rano trza do roboty itd:] ja jestem za 21 :))

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem przeciwko piątkowi, sobocie i niedzieli bo w weekend jestem we Wrocławiu i nie mam netu... a nawet jak bedę miał to wolę spedzić czas w łóżku... nie tylko śpiąc ;)

 

a co do godzin w tygodniu to 21-0 mi pasuje

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pablo

a co z codziennym czatem? wiem ze nie bedzie duzo ludzi, ale na penwo ktos bedzie :]

 

watpie ..... dziennie wpadam zobaczyc i nie ma nikogo...........

 

 

a co do propozycji Gothama to jestem za.....ale.....np. Niedziela 23-00.......i jakis dzien tygodnia o godzine 21-00....co wy na to......( aha we wtorek i srode sa mecze ligi mistrzow ...czyli kilka osob tez napewno bedzie patrzec...na mecz.............) zreszta to chyba i tak nie wazne......bo i tak te spotkania na czacie sie koncza kolo 1 , 2 w nocy wiec kazdy sie moze dolaczyc o ktorej chce........:]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(

 

czemu nie irc?:/

pomoge kazdemu kto ma problemy z instalacja\\konfiguracja\\polaczeniem

 

nienawidze chatow, sa nie przejzyste, niewygodne, nie fajne.

 

1. http://www.mirc.com/get.html

2. alt+o [ wpiszcie swoj nick i takie tam pierdoly]

3. /server wroclaw.ircnet pl albo

poznan.ircnet.pl

warszawa.ircnet.pl

krakow.ircnet.pl

lodz.ircnet.pl

bialystok.ircnet.pl

 

i juz tylko

/j #3dmax

 

...jak ktos ma jakies klopoty niech wali do mnie na gg, pomoge. po 1 godzinie sie przekonacie do irca, gwarantuje.

 

:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam IRC odpowiada, ma on swoje zalety, naprzykład to, że nie potrzebuje on Javy w przeciwieństwie do wszystkich chatów, a w Windowsie XP nie ma Javy, więc niektórzy nie mogą korzystać z chata :( wiem, że można ściągnąć Jave z internetu, bo sam tak zrobiłem :), ale niektórzy mają z tym problemy, więc ja jestem za IRCem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to dobry plan... wybierzcie server i mozna dzialac.. ze swojej strony moge zaoferowac postawienie jakiegos bota albo pare sesji. n/p

 

drug - zqalatw sobie tunel bnc i po klopocie.. zreszta tu chodzi o to zeby wszyskim pasowalo nie ? .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności