Skocz do zawartości

Scena 3D: Kuchnia


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam ponownie

stoczylem walke z oświetleniem ale chyba jej nie wygrałem, dodałem drugie okno i światło z tyłu. Jeszcze dużo do zrobienia. materiały, materiały

 

-vray, athlon64_3000, czas renderu z dwoma oknami 5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej pikSar !

 

no troszkę musisz popracować nad materiałami -5h -troszkę dużo, na pewno można mocno zoptymalizować ustawienia -napisz jakich ustawień używasz (może sam antialiasing zamula, albo preset masz na high w ir)

 

ps. 3d studio 4.0 pod DOSa -od tego zaczynalem jako szczawik. To były czasy !! -też pracowałem na 386/ 33MHz , a ramu z 16mb jakoś miałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piksar. Moze po prostu okna zwieksz bo sa bardzo male.Dorzuc jeszcze jakies swiatlo z tylu co by imitowalo jakies odbicia z innego pomieszczenia bo podejrzewam, ze kuchnie jako model masz "zamknieta" a czesto kuchnia przejmuje troche swiatla np. z pokoju dziennego lub odwrotnie, zaleznie od aktualnego ustawienia oswietletlenia:)Pozdrawiam :)

Ps Wymodeluj jakies fajne lampki nad stolem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta mysia dziura to zlew? musi być diablo niewygodny, zrobiłabym większy, i czemu suszarka na talerze tak daleko od zlewu?

no i będzie ci się pryskało po szybie, nie mówiąc już o tym że nie ma parapetu pod oknem.

 

jeśli to czarne jest płytą od pieca, to brakuje pokręteł żeby ten piec włączyć oraz piekarnika.

 

daj jakieś puszki na prąd.

 

szyby na stole prawie nie widać.

 

poprzednia wersja oświetlenia była o wiele przyjemniejsza, gdyby tylko rozjaśnić w środku.

 

reszta jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre modele ale jak na kuchnie to bardzo malo w niej sprzetow - tak jakos pusto i sterylnie - nawet te skorupy na podlodze nie pomagaja.

Firanki zrobilbym z jakims wzorkiem.

Oswietlenie, jak zauwazyla Ania, 100 razy lepsze w wersji dziennej - nocne odbiera "atmosfere i klimat".

Powalcz troche z teksturkami mebli - sa takie drewniano-plastikowe.

Renderujesz w Vray?

Czekam na updaty :)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności