Skocz do zawartości

Scena 3D: bloodyDoor


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tym razem mam do zaprezentowania coś nietypowego. Praca ta powstała dosłownie w 10 minut. Podczas oświetlania jakiegoś wnętrza wyszło cos takiego jak poniżej.

Dodatkowo kolega Lukx domalował takie fajne czerwone plamki :P co nadało scenie takiego horroru.

 

P.S. Mirkowaty & Por@szek może teraz poprawią się Wam humory hehe

 

domek3jk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"Nic nowego i wyruzniającego sie, idzcie to kupic ale mnie nie wince" cos gdzies takiego przeczytałem w internecie (dokładna kopia :) ) to chyba wyjasnia wszystko...

Ale tej czerni za duzo...

 

EDIT: Nie wiem czmu "durzo", chyba ostatnio znów sie rozleniwiłem :)

  • Sad 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luks przyjzałem się (nawet monitor rozjaśniłem zeby lepiej dojżeć :P) i faktycznie jest ale na obu skrzydłąch natomiast na górze jest na jednym skrzydle i na ścianie..coś tu nie pasi i tak :)

 

pozdro!

 

[edit] nie sorki zauważyłem jużją ale za słabo to zrobiłeś, ta krew ma walor mocniejszy od drzwi a zrobiłeś słabszy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie poboba ta ciemnosc, nadaje klimatu, i drzwi zyskuja przy niej wieksze zainteresowanie.

 

P.s. Ktos sie tam rzucal o ortografie? "nie wiem jak mozna napisac cos przez RZ a nie przez Ż" ...poprostu naciskasz R a potem Z, a nie tak jak powinno byc Ż. Naumialem cie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Ja sobie tak pomyślałem że lepiej to wygląda jak jest dużo czerni po prostu nadaje to takiego mrocznego klimatu. Jest to tez troszkę podobne do tunelu ze światełkiem na końcu, a i chciałem jeszcze jedno dodać czy ktoś widział jakiś film z gatunku horror który był kręcony w jasnym domu? A tak to nie wiadomo może coś wyskoczy z drzwi :) W przypadku gdybym dał ujęcie na drzwi z bliska to niczym by to sie nie różniło od zwyczajnej wizki. To jest taka moja interpretacja

Dzięki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Twoój zamiar był jasny ale mimo wszystko chyba delikatne podkreślenie pierwszego planu purpurowym światłem (może coś jak światło z okna przy pełni księżyca :) Nieco dodało by mroczności i tajemniczości, a może pojawił by się tam jakiś nieokreślony, kształt/cień ? Ludzie najbardziej boją się tego czego nie są do końca pewni, co jest nie wyjaśnione :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak przyglądam i doszedłem do wniosku, ze (i jestem pewien ze większość by tak miała) stojąc w miejscu, w którym jest kamera, woleli by jak najszybciej dojśc do miejsca gdzie jest jasno - Ten zaułek po prawej w ciemnosciach tak działa:P - a jednocześnie widzac krew wolał bym się cofnąc :D

 

BTW - krew nie wyglada jak krew imo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

..mowia ze ja robie kiczowate prace ktore maja szokowac ...a tu ??? :) tych drzwi niewidac...poprostu trzeba sie przyjzec....krew na podlodze to kawalek tejsamej kwi co na drzwiach i scianie..a tu ciemno ...brak klimatu absolutny...moze sie myle ..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

to niejest nabijanie tylko stwierdzenie ..kolega robi naprawde fajne rzeczy ..ale to niejest jego forma horror zdecydowanie nie...Mario 12 minut nie 10 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie może to nie jest jakieś dzieło ale tak jak pisałem powstało w 10 minut, wyszło całkiem przypadkowo i pomyślałem że można to pokazać. Następnym razem poświecę ciut więcej czasu może będzie lepiej ale ja i tak to lubie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

pomysl jest ciekawy tylko korytaz krotszy np ...bez bocznych drzwi ....lekka mgla z przodu...i calkiem ciekawie ...tekstura krwi na podlodze inna niz na scianie ...dzialaj kolego bo masz predyspozycje zrobic cos fajnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności