Skocz do zawartości

Scena 3D: FAlcom3D - Mój Kącik Prac...


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponieważ robie dużo prac które jako tako nie są jakieś wielkie, więc postanowiłem niektóre swoje prace dawać do tego wątku, Pracki, Testy itd... które moge jakoś pokazać :))

 

Wszytskie prace jakie dotychczas umieściłem znajdują się w wątkach pniżej !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuje za Komenty, miło posłuchać :)) niby dzbanuszek... a cała pracka wynikneła od tego że moj kolega zrobił pracke(ja swoją zorbiłem na podstawie jego, tylko on dał kanciaty Spot w rogu kwadrata... i nic więcej... jakieś specularsy....)i mi ją pokazał... ponieważ nie było w nie była na dużym poziomie powiedziałem "no a co w tym niezwykłego" na to on poweidział... "a co w twoiich pracach jest niezwykłego" no i tak sie zaczeło... wykluczając to że on nie widział za dużo moiich prac... :)) hehe :D:D tak dla jaj... to zorbiłem :)) a co do czasu roboty to gdzies z 30 min, sam nie wiem... na koncu wpadłem na pomysł z dzbanuszkami w dzbanie :)) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się renderuje wersja Finałowa, jeżeli chodzi o ustawienia :)) z dużą rozdielczością itd itp... nio ale co do Samego Dzbanuszka... wsyztsko można zorbić, tylko to jest standardowy spot z Maxa, więc chciałem zostawić prostote w prostocie w jakiej była :)) a co do Rendera to V-Ray ;]]]]]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mi sie nie podoba - model ma za malo poly, zachodza na siebie, brak continuity na raczce ;) dziwne zrawedzie, render troche rozmyty. co mi sie podoba - wlasciwie wszystko juz ujeto powyzej. lepsza byla mala wersja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno, stopki nie zmienie, nie ma ;P co do czajnika... to wiem, ma błędzy, bo dałem za mało poly, ale do małych renderow było dobre... musze dodać poly :)) ale ie wiem czemu są takie czarne krawędzie, i jak by mi mogł ktoś pwoeidziec czemu to bym był wdzięczny i jak to zlikfidować, bo raz się tym bvaiwem, ale i tak były... co do rozmycia, jest tam specialnie, ale było przystosowane do małej rozdielczosci, to narazie są takie można pwoiedziec testy... no jak uporam się z tymi błędami co są to dodam naprawde finałową wersję i będzie ładnie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ją kocham.. zakochałem się od pierwszego wejżenia :)) no ale zgodze się, napewno miałeś namyśli to że nie pasuje do niekt.órcyh scen,m no cóż, prawda... no ale jako podpis na czarnym tle moze być lecz żeczywiście będe musiał jakąs wykombinować by była bardziej powszechna by lepiej się komponowała i wogole....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ją kochasz ? no niby racja, wkońcu to Twoje prace, Twoja strona i masz do tego święte prawo :) Ale pomijając to: czcionka jest brzydka, nieestetyczna, nie trzyma się kupy a przedewszystkim jest absolutnie nieczytelna, oczy bolą. Oczywiście to mój subiektywny punkt widzenia :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czcionka jest brzydka, nieestetyczna, nie trzyma się kupy a przedewszystkim jest absolutnie nieczytelna, oczy bolą"

 

O LoL ty nieznosisz tej czcionki, no ale każdy ma swój Gust :)) pozdrawiam ;]

 

Pozdro dla wsyztskich, dzięki za komenty, co do poduszek to tylko takie małe coś... sam nie wiem ;P

 

Rendery:

 

1. finalRender

2. V-Ray

3. chyba V-Ray

4. finalRender

5. V-Ray

 

6. V-Ray + Photoshop ;P

 

Rendery takie jak są, nie podrasowywane w Photoshoipie ani nic, jedynie 3 render był rozjaśnianyy no i oczywiscie ostatnia tapetka przerabiana :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LoL ty nieznosisz tej czcionki, no ale każdy ma swój Gust :)) pozdrawiam ;]

 

........

 

...Oczywiście to mój subiektywny punkt widzenia :)

 

Mam nadzieję że to wyjaśnia sprawę, czytaj do końca posty ;]

 

 

Ja tej czcionki wcale nie nieznoszę,nie mam do niej emocjonalnego stosunku. To nie o to chodzi. Zresztą podobno każdy krój umiejętnie zastosowany będzie wyglądał dobrze, życzę więc umiejętnego stosowania ;]

 

Jeszcze co do pracek, fajne teściki, ten disp na początku jakoś mnie gnębi i wciąga. Z jednej strony foremka na jajka, z drugiej powierzchnia planety, pobawiłbym się jeszcze światełkami. Staraj się wogóle więcej operować barwą światła.

 

Jednak to dalej tylko testy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ,test to był całkowity, bo bawiłem się GI w finalu... no i jak wiemy Final bardzo dobrze radzi sobie w geometrią no i GI na geometri, wiec zorbiłem takie o to górki... które mają około 1 500 000 polignów :)) pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D:

 

FR06_greeble1.jpg

FR06_greeble2.jpg

 

zarowka_FR06_final.jpg

zarowka_FR06_final_front.jpg

 

Testy:

 

FR06_V-ray_FOG_TEST.jpg

MLT_FR06.jpg

Maxwell-Vray_proba_FR06.jpg

 

 

Dodaje to wszytsko, choć się powtarzają w poprednich postach, to tylko dal tego że teraz dałem to na server swój a nie na Imageshack :)) chyba z wiadomych powodów.. pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Góry... To zabawa Noisem, ale nie takim zwykłym noisem Tylko Displace z Noise Mapa, i tam jest chyba pare takich modyfikatorów by wyszedł taki efekcik :)) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności