Skocz do zawartości

skonczone prace


nail85

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz wrzucam na to forum swoje prace...sa to skonczone prace, tzn. na pewno nie szkicowe. no w sumie to chyba wszystko - wykonane w 95% na photoshopie7.0 na szkicu malowanym akrylami na kartce. Czekam na wasze uwagi itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ładne prace, widać Talent :)) jedno Ale, narazie nie zwrócił ci nikt uwagi, ale masz prawo nie wiedzieć:

 

Sygnatura:

- 3 linijki tekstu pisanego normalną wielkoscią czcionki.

 

zmien to :)) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo, bardzo fajne pracki :)

jak większość osób pisała dość fajne kolorki i klimat

najbardziej podoba mi się praca nr.4

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie pracki ogólnie dobre, ale nie powalają. Widać że niemało czsu spędsziłeś nad kartką. Na 4 twarz wygląda trochę jak maska, niewiem dlaczego ci to tak wyszło, bo na 1 i 3 facjatki wyszły świetnie. No chyba że było to zamierzone. Co do faceta to bodoba mi się nos:), ale niestety nic pozatym. Czekan na następne pracki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnia przekonuje, pozostałe nie doscierają, chociaż są momenty. Za łatwo sięgasz po czarny i brudzisz. No jeszcze pierwsza od góry do obojczyków jest fajna.

Kadry mi się podobają, lubię ciasne.

--

"są momenty", "lubię ciasne"...jeszcze nie ma 23:00, nie wiem czy moge taki post wysłać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

hehe no ja akurat takich ciasnych kadrow nie lubie ;) Ogolnie wszystkie pracki sa swietne takie bardzo klimatyczne. Najbardziej przypadla mi do gustu praca nr 2. IMO swietna pod wzgledem technicznym jak i kolorystycznym. A praca ktora najmniej mi sie spodobala z tych 5 to praca namber fajf. Glownie nie pasuja mi kolory. Ogolnie jakas taka blada ;) .

 

powodzenia

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności