Skocz do zawartości

"3ds max 8 modelowanie i animacja" - wyd. Helion


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ze max i wiekszosc softu ma rozbudowane helpy. nie mowiac o tutorialach

ale i tak wiekszosc nowych membrow pyta sie o ksiazki linki pomoc w banalnych pytaniach na ktore by sie nawet slynny f1 usmial :D

ja tam za ksiazka ale za jakas konkretna cos w stylu po prostu 3ds max z ktorej daaawno temyu sie uczylem i bardzo duzo mnie nauczyla podstaw

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast narzekac mozna samemu cos podobnego wydac i to na poziomie :] ktos zainteresowany :D /joke/ apropos tej ksiazki fakt faktem ze w porownaniu do anglojezycznej literatury te nasze wydania wypadaja blado, ale dla kogos to zostalo wydane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo shit, bo połowę tych rzeczy można znleźć w sieci za free :]

kiedyś wyszło 3ds max4 Biblia. dobra pozycja (chyba najlepsza na polskim rynku). okazało się, że cała ta książka to tylko jeden rozdział książki Bible: 3ds max4 wydawanej na zachodzie. to co u nasz szumnie nazwano Biblią to tam był tylko jeden rozdział większej książki.

nie wiem dlaczego Helion nie zdecydował się opublikowac całej książki, ale w takim wypadku nie ma sensu kupowania takich pierdół.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helion?!

pozyczylem od kumpla Flash 5 Actionscript -techniki zaawansowane. kolo nie znalazl plyty ale i tak wypas. okazalo sie ze helion drukuje bledy w kodach. w kazdym sa minimum 2 błędy. Debugger wogle pokazuje ze jest blad, a to sa taki hamski bledy w stylu: zamiast _x jest _X . moze nie kazda ksiazka tego wydawnictwa ma bledy ( te wydawane bez CD na pewno nie mają błędów), ale juz sie zraziłem do heliona. Tosz to jest jakaś parodia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności