Skocz do zawartości

Bitwa2D: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

a ja jestem ciekaw dlaczego nie bylo w tej edycji nagrody publicznosci :P ??

Omen Ty sie nie martw o wyniki, i tak wygrales, tylko jeszcze nikt o tym nie wie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bitwa byla jaka byla, bo i temat wzial sie skad sie wzial (ewidentnie produkcyjny, bo przeciez dla kogos a nie dla sztuki), i pare chalengerow wyraziolo opinie ze sprowadzalo sie to do wyciagniecia czegos dobrego z szuflady, dodania do tego paru szczegolow i wymysleniu uzasadnienia dlaczego to pasuje pod temat :)

 

moze wiec jakis temat ktory si enikomu nei przyda i jest amlo prawdopodobne zeby podpasowac tam cos z szuflady, tylko zeby trzeba bylo pokmyslec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

nie wiem co chcesz od tematu, moim zdaniem byl bardzo dobry. Sam zreszta z tego co pamietam brales udzial i cos tam z szuflady wyszperales :P Fajnie w ogole byloby jakby bitwa 3d miala taki sam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kreska, napisalem swoje pierwsze spostrzezenie, spostrzezenie paru kolegow co tez sie w bitwie malowali, oraz spostrzezenie niezaleznej osoby, ktora obejrzala te prace, mialo to cos wspolnego z terminami ze wyszlo jak wyszlo, ale komercyjnosc teamtu zrobila swoje :)

 

bitwa 3d jak najbardziej, ale to przeciez portal 2d kowcow, bitwa 3d zdaza sie tu od swieta co kilka lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dla mnie temat jaki byl jest super (chociaz sam sie nie wysililem, no ale czasowo slabo wygladalem), i mysle ze sporo osob tez tak uwaza. Chodzi mi glownie o tych co lubia s-f, fantastyke czy inne takie poczytac czy poogladac. Sam bardzo lubie nie bede ukrywal a i wiem ze duzo ludzi zajmujacych sie grafika lubi takie rzeczy. stati kosmiczne, planety, obce cywilizcje, czyz moze byc cos piekniejszego?? ehhh full wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tematu przy którym trzeba by pomyśleć, to nie wiem za bardzo jak można by go skonstruować. Przecież przy najprostrzych tematach niezbyt często ktoś wpada na jakiś orginalny pomysł. Mamy tu forum grafików a nie filozofów, więc nie ma nic dziwnego w tym, że na temat "piekna i bestia" rysuje się piękną dziewczyne i brzydkie stworzenie, a w temacie obcy rysuje się obcego podobnego do tego z filmu obcy albo do tych z roswell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym się nie zgodzę. Grafik który jest wtórny to **** a nie grafik- jak komuś nie starcza wyobraźni i umie tylko kopiować schematy to w najlepszym razie będzie zdolnym rzemieślnikiem - a i to wyłącznie jeśli ma naprawdę dobry warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bassia-bo wlasnei chodzi o to zeby pomyslec i wymyslec;

 

ja uwazam ze to jest forum filozofow, bo wyjeli z szuflad co mieli, kazdy robil to w czym sie dobrze czuje, po czym dorobili dlugasna filozofie ze to o ufokach;

 

prace na temat byly 3, sprawdzilem to w ten sposob ze pokazalem ludziom w szkole wszystkie i zapytalem co tam widza i jaki to moze byc temat, cala reszta nei kojarzy sie ludziom z kosmosem, obcymi, technologia wcale, znaczy ze byly przefilozofowane :)

 

gwozdz jest wlasnie wtym ze po co temat, skoro niektorzy "i tak zrobia czolgi"?

 

a pokazuje ludziom w budzie od czasu do czasu zbiorczo co nabazgrano bo ladne rzeczy tu sa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam taki temat co napewno będzie wymagał pomysłowości:

 

wizualizacja (2D lub 3D) tego co zrobicie koledze za to opóźnienie :D

 

 

Popieram, Temacik Superaśny :]

"Danse macabre" w nowoczesnym stylu :]]]. albo średniowieczne łamanie kołem,

lub ułamek z filmu o trylogii z Panem O.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi odpocząć...też chce jechać na wakacje:)

A co do tematu...może coś typu "Piękna Ziemia (planeta)"...albo coś przeciwnego. Wiecie...można by poruszyć w tenm sposób problem zanieczyszczenia środowiska a ambitni mogli by ścigać się z najlepszą artystką- Matką Naturą:)

P.S....nie należe do GreenPeace...tak tylko sobie temat wymyśliłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wektorek, to może sobie strzelimy sami malutką minibitewkę animacyjną np: "Wielka bitwa na Courscant z użyciem Gwiazdy Śmierci i co z tego wynikło"...? :D :D :D

 

Albo inny temat, mocno uniwersalny, zainspirowany piosenką Roxette: "Crash, Boom, Bang"...?

Pasuje do wszelkich sztuk, łącznie ze sztuką pirotechniczną... :D

 

EDIT: O, tak a'propo: przypomina mi się stare dobre powiedzenie: "malarz, trzymaj się pędzla bo drabina leci" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz z Shogunem omowilem co i jak :)

wychodzi na to ze bedzie to animacja 1800klatek (minuta) walki zapasniczej (w stylu jaki komu podchodzi) na 5 k trisow na charactera (dwoch) +5k na envi, render scanlineowy, zadnych tekstur i normali, oswietlenei sciete ile sie da (zeby bylo widac i starczy), szader toonowy (zeby nie bylo dwoch szarych);

termin: od polowy lipca do konca sierpnia;

pozostalo jeszcze przedyskutowac ograniczenia na szkielet (zamieszcze tu za niedlugo screena co rozumiem pod tytulem przegiecie przy szkieletach); i to bedize chyba wszystko :)

no i zapraszamy chetnych tlumnie :)

 

EDIT:

 

a tak wyglada przegiecie:

http://www.skola.trelleborg.se/~przemyslaw.kowalski/przegiecie/przegiecie1.jpg

http://www.skola.trelleborg.se/~przemyslaw.kowalski/przegiecie/przegiecie2.jpg

http://www.skola.trelleborg.se/~przemyslaw.kowalski/przegiecie/przegiecie3.jpg

http://www.skola.trelleborg.se/~przemyslaw.kowalski/przegiecie/przegiecie4.jpg

 

ta poledwica na plecach to poczatek miesni... taaaa.. no wiec to jest przegiecie :) teraz musimy wyznaczyc ograniczneie na szkielety :) mimo ze robimy animacje a nie do gry... czas poustalac szczegoly, piec palcy na lapsko i na gire, po 3 kosci palucha.....

jakies ograniczenie na narzedzia do rigowania? max standart bones + IK/FK czy moze jakies koty, motion buildery, cs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja nie rozumiem po co czekac z bitwa >> ludzie sie teraz nudza a od wrezesnia dla wielu sie zacznie >> przeciez wystaczy ze teraz rzucicie tematami a w trakcie zajmiecie sie reszta :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności