Skocz do zawartości

Bitwa2D: Uwagi / Propozycje przyszłych tematów


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

a ja sie tak zastanawiam, przeciez chyba nie beda oceniac prac tylko na podstawie wydruków, nie? Bylo by to strasznie nie fer w stosunku do ludzi z gorszym sprzetem albo nie majacych na laba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja sie tak zastanawiam, przeciez chyba nie beda oceniac prac tylko na podstawie wydruków, nie? Bylo by to strasznie nie fer w stosunku do ludzi z gorszym sprzetem albo nie majacych na laba.

 

Z tego co pamiętam to wydruki miały być tylko jako podgląd, ale

 

cyt. z regulaminu :

UWAGA! Prace graficzne są przyjmowane tylko i wyłącznie na nośnikach CD, wszystkie prace podpisane ( kategoria, autor, tytuł pracy, technika wykonania, format oryginału). Płyta powinna być podpisana, zaś pliki w rozdzielczości 300 dpi, jpg. tiff lub psd, max. wymiar A3.

Pliki należy podpisywać wg wzoru: kategoria, autor, tytuł, technika (TR- tradycyjne, DI- digitalna),

( np.: T, Adam Kowalski, statek Tralfamagorian, TR- tusz, 210x297 mm) lub (T, Piotr Malinowski, Matka obcych, DI- psd 7,0)

Jeżeli praca jest wykonana techniką mieszaną, połączeniem technik tradycyjnych i digitalnych, to autor sam musi określić czy praca należy do „digitalnych”(DI), czy do „tradycyjnych” (TR).

Do płyty należy dołączyć wydruk ( wydruki) w formacie A4. W żadnym wypadku nie należy wysyłać prac za pomocą internetu ani wysyłać oryginałów (wykonanych technikami tradycyjnymi) pocztą!!!

Każdy autor może wysłać dowolną ilość prac w każdej kategorii. Krótkie formy komiksowe mogą zawierać do pięciu stron. Nadesłane płyty CD i wydruki nie będą zwracane.

 

Z tego co zauważyłem to poziom bitewny na portalu trochę się obniżył.

Kiedy jakieś nowe czalendże? Rozgrzewam palce.

 

Hmm, nie ładnie tak mówić // sam na CG szalałeś ;) trzeba było tu wystartować i poziom podnieść :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale temat obcego wyszedł później a nie lubię rozpoczynać kilku pracek na raz.:)

Pozdrówka

 

I tu z Tobą niestety się zgodzę, nie wyszło mi ani tam ani tu, ale się poprawię następnym razem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to poziom bitewny na portalu trochę się obniżył.

Kiedy jakieś nowe czalendże? Rozgrzewam palce.

 

spoko spoko, to my sie dopiero rozgrzewamy... :) przynajmnije ja: wszak za krotko w digitalu siedze zeby klasc ludzi na kolana :)

 

 

a co do druku to oni potrzebuja zeby zeknac a nie czekac az sie plik otworzy, a u mnie we wro a4 kosztuje 2 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj nie zdazylem wsylac, a dzisiaj to nie wiedzialem czy data stempla, czy kiedy przyjdzie ,ale z tego co pamietam to tam pisze ze data momentu w ktorym odbiora prace decyduje, wiec dzisiaj mi sie juz nie chcialo, ale tam trudno ;- )) i tak to nic specjalnego nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym was wszystkich spytać się czy bylibyście za tematem, który przedstawiałby historyczne wydarzenia z dziejów europy o kilkaset lat później.

Tematów prac było by mnóstwo ot choćby jeden z nich bitwa pod Grunwaldem w 2619 roku albo powstanie warszawskie w 2990 lub albo nazizm w układzie słonecznym Prace mogłyby być naprawdę dobre a przede wszystkim ciekawe. Być może się spózniłem, bo ja jestem dość zakręcony jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też bym była przeciw. Poprostu te "wielkie bitwy" te ileś lat później poprostu nie nastąpiły, to by było zbyt surrealistyczne

:)chodzi o to zeby przedstawic jakis historyczny moment ktory jest rzucony o kilkaset lat dalej no osi czasu.Chodzi o to zeby było ciekawie przede wszystkim.Ale jesli temat jest zbyt abstrakcyjny to naprawde moge sie z tym pogodzic. pozdrawiam:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, to mi się kojarzy z tą sceną z Fight Club jak gościówa mówi "a teraz zwizualizujcie sobie Wasze Zwierzę Mocy" - a gościu widzi pingwina

 

albo jak w jednym filmie na pytanie kim chciałbyś być, koleś odparł, że chciałby być mydłem na sznurku w łazience Adriany Limy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, może jeszcze samochód albo czołg ? bądźmy poważni, takich tematów mamy na codzień od diabła i jeszcze więcej, niech bitwa będzie małą odskocznią :)

 

Pozdrawiam

ma sie rozumiec ze nie jestes za tematem "wielkie bitwy":) takze pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma sie rozumiec ze nie jestes za tematem "wielkie bitwy":) takze pozdrawiam

 

Nie jestem za tematem "architektura", "wizualizacja produktu" "samochód" (o zgrozo :D ) itp. Wielkiem bitwy OK ale temat już chyba dość wyeksploatowany

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pomysł z wojną jest niezły proponuję temat "WOJNA ŚWIATÓW" nie chodzi mi o książkę ani film, Chodzi mi raczej o przedstawienie dwóch cywilizacji toczących wojnę, dwie kultury, różne rasy może być bardzo ciekawe.

 

2. Drugi temat jaki proponuję to "MISSION IMPOSIBBLE" przedstawienie rzeczy lub jakiejś akcji nie możliwej do zrobienia, rzeczy która nie istnieje

 

3. Trzeci pomysł "WEHIKUŁ CZASU" wybieramy okres z historii i przedstawiamy go, możliwe jest także przedstawienie przyszłości

 

4. Czwarty temat „TOZSAMOŚĆ” każdy biorący udział w bitwie przedstawi postać z którą się utożsamia, może być to postać fikcyjna Np: czarodziej , wojownik, obcy itp. najlepiej postać przedstawiona w jakiejś sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności