Skocz do zawartości

Kliment woroszyłow powrócił!!


kliment woroszyłow

Rekomendowane odpowiedzi

Spiesze donieść ze juz mnie wypisali ze szpitala. Chciałem wszystkim goraco podziekowac za zyczenia powrotu do zdrowia i wyrazy solidarności. Niestety nie umiem wam odpowiedziweć czy sprawcy to dresy czy inne typy bo mam dziure w pamięci, wiem ze było ich dwóch. Rekonwalescencja troche potrwa, ale pękniecia czachy sie zrastają, krwiak na mózgu sie wchłania jak trzeba....niedogodnosć stanowia ciagłe zawroty głowy i mroczki przed oczami. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziekuje. Jestescie fajną ferajną!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam.

Super ,że sie z tego wywinałeś i już jest prawie ok.

Niestety ale to ścierwo(czyt. dresy i różne tego typu odpady) bedą sie czuć bezkarni dopóki nie zmieni sie prawo.Z tego co widze to w Polandi szybko sie to nie stanie no chyba ,że wytępi sie debilizm z rządu.

Przepraszam za tak ostre słowa ale juz nie mam sił do tego co sie dzieje na tym świecie.

Pozdrawiam i życze szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, ze już jesteś. Na tym forum im ktoś ma bardziej nierówno pod sufitem, tym jego twórczośc jest bardziej interesująca. Mam nadzieję, że to bliskie spotkanie 3 stopnia z rurą zrekompensuje poprawa jakości Twoich prac i wzrost poziomu abstrakcyjnego postrzegania świata, jakie będzie na nich widać... :)

PS: zawsze chciałem zobaczyć Tygrysa w kwiatki... :D

3m się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności