Skocz do zawartości

Obcy Inny świat: SpacePort


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

dal mi popalic oj dal :). zastosowalem sie do rad i takie cos mi wyszlo, taraz lepiej to wyglada?

prevka_18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wersja z #32 posta najfajniesza, najspojnieszja. poszedles w fajny wektorowy, sterylny styl to sie go trzymaj... po tych "domalowkach to wyglada jak jakis zlepek ni w 5 ni w 9... nastroj gdzies uciekl...nie wiem... trzymalbym sie wersji pierwotnej, jakbys znalaz jakis sposob na stylizacje tych chmurek, zeby pasowalo do ziemi to bylby juz luz... #32 w kazdym badz razie ma klimat, tam wszystko pasuje, natomiast dalej juz zaczelo sie rozbic dziwnie, oczojebnie, cgtalkowo. Na tych domalowkach to niebo przejelo role skupiajacego uwagi, w zasadzie pierwszy plan stal sie dodatkiem... dalbys tam tylko jakies swiatelko zkonkretyzowane, te chmurki zestylizowal, moze jakas powietrza perspektywe, chociaz inna planeta inna fizyka ;) pozdrawiam...

 

edit: teraz dopiero 1 strone zobaczylem ;) bardzo fajne gorki z #18 proponowalbym tylko je zroznocowac bardziej gdzie niegdzie wieksze plaskie powierzchnie i bedzie gites. Mniej ciemnego bo sa daleko. Nie no ja bym sie naprawde trzymal tej podstawy wektorowej. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za komentarze.

ehhh, teraz to juz nie wiem co począć, wracać do tej sterylnej czy ciemnej?

mi sie bardziej podoba ta ostatnia ale po poscie Amruna troche zgłupiałem :( doradzcie plissss :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem - ta ostatnia jest lepsza, trzeba tylko jak juz Amrun powiedzial, pierwszy plan bardziej zroznicowac bo chumry sa bardziej "ciekawe" - dodac troche wciec, lini laczen, swiatla lub czegos innego - nie wiem co tam innego mozna dodac.

 

Ja tam obstaje za ta ostatnia wersja, wiecej "zycia" w niej.

 

PS: poczekaj na opinie jakis fachowcow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podpisuje pod tym co powiedział Amrun.Pierwsze odsłony trzymały klimat,twarde,czyste,wektorowe rzuty.Dalsze propozycje zaczynają opowiadać jakąś historie,a mnie osobiście odciąga to od czystej arhitektonicznej wizji którą proponowałeś na początku.

W każdym razie powodzenia w tej czy innej wizji twojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

przygasilem chmury i dodalem ksiezyc, z teksturą marsa :P. dzieki za opinie, Co do prackie to coraz bardziej oddalam sie od "starej" wersji, no nie wiem ale chyba jednak pociagne to co teraz mam. Te wektory powoli zaczynaly mnie meczyc ;)

prevka_23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze daleki plan (ta czesc pod statkiem) jakos kiepsko pasuje.

mocno odstaje od reszty sprawia wrazenie jak z innego obrazka,

moze by zrezygnowac z tych urzadzen w tym miejscu ? albo wymyslec coos innnego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

ortheza: myslisz o całosci dziury z zabudowaniami? czy tylko o tym kawałku który własnie wywalilem?

sammael_at: wlasciwie to chcialem aby widok byl taki jakby patrzyło sie z gory, chyba jednak nie bardzo wyszl :(, no nic, troszke zmienilem mam nadzieje ze jest lepiej.

prevka_25.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz zamiast tych kopułek daj przynajmniej coś mniejszego, bo tak za pusto jest po lewej stronie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no wlasnie nie bylem pewien dlatego wrzucilem 2 obrazek z wymaskowanym miasteczkiem na szybko. do kopulek chyba wróce, tez jakos mi bardziej z nimi pasowalo

Grudzien: dzieki ale poczekaj na apdejty konkurencji, wtedy ja bede mial przesrane :), no ale chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

co z miasteczkiem jeszcze sie zastanowie w takim razie. a tymczasem zapdejtowane kopułki

prevka_29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no cos tam w tle jeszcze sie dorobi, teraz mam problem z cieniem

nie wiem czy dobrze mysle ale chyba powinien wygladac mniej wiecej tak jak:

prevka_32.jpg

jakby ktos mial jakies sugestie to prosze pisać, bo cienie to dla mnie czarna magia. wdzieczny bede BARDZO za kazda pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, bombowe eee nie to za mało powiedziane, ja proszę o tutka z powstania tego obrazka, w jaki sposób powstają takie płynne przejścia - wektorek??

 

Edit. mały: Sorki za głupie pytania bo tak to jest jak się człowiekowi całości nie chce czytać :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

hmmm, jesli chodzi Ci o te ktore wypelniają wieksze łukowate powierzchnie to zwykle gradienty :)

tymczasem maly apdejt, kurde, nie wiem czy znowu nie robi sie za jasno :(??

prevka_36.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi wrazenie... moze inaczej to ujme wgniata w ziemie tak to bedzie bardziej okreslolo to co przed chwila przezylem :)

 

gratulacje detal na swiatowym poziomie jak i sama pracka zreszta tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkad dodales te czern praca prezentuje sie znakomicie, powodzenia! :)

 

Elmer > a co, 2d jakies gorsze jest? :) ja cenie 2D nawet bardziej od 3D, gdyż nie jest takie sterylne... oczywiscie nowe technologie pomogaja odejsc od sterylnosci no i ludzie coraz lepiej modeluja (ale z 10 lat temu byla tragedia...) ale czesto wole pare mazniec i plam z ktorych np wylania sie zarys postaci niz jakas czysciutka scene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde _Kreska_ muszę przyznać że mnie zaskoczyłeś... Na początku, jak zobaczyłem pierwszą wersje, to pomyślałem że praca jest dobra, ale świata nie zawojuje. A teraz jest super. Odwaliłeś kawał dobrej roboty ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki wielkie za przychylne opinie, niemniej sporo roboty jeszcze, troche podłubalem przy jednej z wierz, screen w pelnej rozdziałce

troche mi sie tam w srodku powiginalo, trzeba bedzie poprawic

prevka_37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzU - kto mowi ze gorsze ;) ja tylko napisalem ze to po prostu pieknie wyszlo. ja w 2D nic bym nie narysowal... jakos mnie talent nie znalazl... dlatego tylko w maxie cos mi sie udaje "wydlubac" :D

jeszcz raz - szacuneczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no czysto jest fakt, przybrudze ale jeszcze nie teraz, no i tylko troszke. Lubie jak jest czysto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił taką czystość jak jest, KLICEK dobrze to ujął ;)

Widać, że to cywilizacja poza ziemska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do owej czystości to pamietaj, że takie wielkie powierzchnie rzadko kiedy (nigdy w sensie :)) sa jednolite i idealnie gladkie i mysle, że warto by to uwzględnić bo taki "goły gradient" wygląda mocno sztucznie,

 

a tak poza tym to wypas

powodzenia w dalszym dzierganiu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no to moze przybrzudze a moze nie :). co do powierzchni to specjalnie ich nie ruszalem, jakos tak kuszą ta swoją jednolita powierzchnią ale chyba tak zostawie.

tymczasem wstepnie skonczylem wieże, teraz tylko statki poprawic zostalo.

No i zdeydowac sie na kolorystyke.

prevka_40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności