Skocz do zawartości

Scena 3D: Spinki [UPDATE]


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

All Edit:

Witam :)) są to 2 spineczki, można powiedziec ze zrobiłem tą prace dla dziewczyny, ponieważ chce jej pokażać że w 3D można zorbić wszystko, cały nasz otaczający świat... :)) dała mi spinkę... no a dziś pokaże jej spineczke wielkość 1 cm na 1 cm na ekranie jej monitora z większą wilkością :)) Spineczki odwzorowywałem od jednej którą dała mi Ukochana... Zrobiłem je dokłądnie takie same :))

 

Taka pracka zrobiona by poćwiczyć powiedmy... , pozdrawiam i THX za komentarze :))

 

Renderer: V-Ray 1.49

DOF: V-Ray

Model: Jakiś czas...

Materiały: Dużo testow ale się udało zorbić dość zaawansowany Materiał :D co do Specilarsa(czyli białych plamek ;P) jestem dość zadowolony, bo bardzo przypominają te na prawdziwej spince :)

 

Max8 + Photoshop

 

RenderTime: 1 H 45 Min (mogło sie renderować dużo krócej [ok 40 min] ale DOF bardzo spowolnił rendering... )

 

Pozdrawiam !!

 

Spineczki_FR06.jpg

 

Edit: Wyedytowałem text i daje nowy render, przepraszam za takie zamieszanie w koncu to nie WIP, ale naprawde mogłem to zorbić lepiej i mam nadzieje że mi się duało ;] pozdrawiam

 

Edit2:

 

Dodaję wersję Alternatywną ;]

 

spineczkialternativef069qs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajnie... no nic...

 

jest na forum tyle bezsensownmych prac gdzie modele są do dupy a wszytsko schranione no ale do mnie musieli sie przyczepic... no i jeszce "render nie najlepszy"... nie chiałęm by była najlepszy ale by wyglądał ładniue i dość realistycznie... po takim dniu takie słowa otuch tylko pobudzają... ehhhh... no nic, narazie, pozdro wszyskim...

 

p.s. sorry ale troszke po dzisiejszym zmarany jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, DOF nie wyszedł za łądnie, przynajmneij nie tak jak chcialem, zDeph coś nie taki... a to ziarenko na dole to takie pewien eket zabawy... no ale... zorbie nowy render, gdzie pokarzę sprężynkę oraz porawie to i owo,m no i zorbie DOF programowy, przez 3desa... :)) pozdrawiam !!

 

P.S. Dzięki za komenty... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupdatowałem Sinke, przepraszam za lekkie zmaieszanie w koncu to nie WIP, no ale mam nadzieje że nic się nie stanie ani nikt nie będzie zły :))

 

tym razem użyłem V-Raya ;] update textów w poście...

 

Pozdrawaim :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dodam ze zupelnie nie potrzebnie dodawales tego dofa, przeciez w ogole nie spelnia swojego celu przy takim ustawieniu kamery i spinek! jakby jedna byla w centrum a dryga gdzies w oddali, albo przed sama kamera, a kadr by na przyklad przechodzi miedzi "palcami" spinki, to efekt moglby byc ciekawy, a tak jest to nic nie wnoszacy bajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności