Skocz do zawartości

www.Leru-TheCreator.com


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa co mi tam, pochawlę się ;)

 

http://www.leru-thecreator.com

 

Musiałem zrobić w końcu swoją stronę, portfolio uzupełnię jakoś na dniach.

Musiałem też nauczyć się designu opartego na

ach i css`ie bo y już dawno wyszły z użytku więc też stronka jest swego rodzaju poligonem doświadczalnym.

 

Pod IE są przesunięcia co z czasem poprawię.

 

Uzupełniam dział linki. Jakby ktoś chciał się wymienić linczkami to zapraszam :)

 

Tymczasem życzę miłego oglądania.

 

pozdrawiam

Leru (TheCreator)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czysto (nawet za bardzo), ale ok.

typo: literki są za mocno ściśnięte. tracking liter zwiększ i buttony poszczególne od siebie oddal.

kolorki: jak dla mnie za jasne, ale nie tylko ja oglądam tą stronkę :]

dlaczego tak pusto w gallerii?

 

pozdrawiam

 

[++]

zmień temat wątku na zgodny z regulaminem i zapoznaj się z nim ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator -> kiedy chciałem kupić leru.com to dostałem maila o treści:

 

Dear Piort Suchodolski

 

Our asking price of this name(Leru.com) is,

 

8500 EUR.

 

Thanks for your interest and valuable time.

 

Regards,

 

Hyun-Jong Lee.

 

a le.ru była za droga ;) Musiałem coś chwytliwego wymyśleć.

 

Ty lepiej byś dział linki u siebie zrobił, żebyś mógł mnie dopisać i żeby google szybciej znalazło ;)

 

dirty -> thx m8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru, faktycznie framesety dawno wyszło z użycia, ale zastąpione je tabelkami(+css) a nie divami (tak tylko sie czepiam), bo z nimi to zawsze sie idzie ukichac, ze hej. Fajny płomyczek, jak na flasha to ma calkiem fajną jakość, bo rozumiem, ze to zaimportowane obrazki, albo filmik (?). U mnie (mozilla) coś się sypie portfolio (wogóle się nie włącza, chyba, ze jeszcze nie dodałeś :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR -> środkowy klawisz myszy wystarczy do otwierania linków ;)

 

salvage -> ogień to .swf z zaimportowanymi klatkami. Można go potraktować jako nośnik, nic poza tym. Rastrowa animacja renderowana w AfterBurnie oczywiście :).

A dlatego

jest bo uczyłem się w oparciu o designy z http://www.csszengarden.com

Portfolio jest narazie puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cool wszystko pięknie bouncy.gif fajnie że tak czyściutko i wogóli - gratulacje - nie podoba mi sie jedynie font który brzydko wygląda zwłaszcza w linkach - dlaczego ? wyrazy z ciągiem liter typu 'il' lub 'll' powodują bardzo dziwne zlanie tych dwóch literek :) reszta tip-top - niedługo pewno sie wymienimy szefie ;] Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru -> Kiedy jakic content będzie znaczy się pracę?? No chyba że już są a Opera mi ich nie widzi :-)

No faktyczne wyrzuciłeś 50 Polskich Nowych Złotych w błoto za domenkę :-)

Co do Designu to taki oklepany trochę. Zależy od gustu. mi się średnio podoba.

Pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 1280x1024 napis na dole jest zbyt daleko od pozostalego contentu. Brak rowniez zaznaczenia w jakiej zakladce sie aktualnie znajduje uzytkownik. dobry dobor czcionek chociaz po dluzszej chwili wyrazy z menu mogasiewydawaczlewacwcalosc. Strona jak biala sciana czysta i przejrzysta. Skoro jest taka i widze ze masz skilla pobaw sie w wiecej drobniutkich szczegolow takich chociazby jak ta plonoaca kula, niech cos robi jak sie a nia najedzie. Ogladajacy ma to do siebie ze klika we wszystko co wydaje mu sie do czegos sluzyc, jezeli nic sie nie dzieje czuje sie troszke podirytowany a tego chyba nie chcesz. np takie, pobaw sie ta strona

http://www.andreaswannerstedt.se/

u ciebie wszystko zalezy jak rozwiazesz zawartosc portfolio, domyslam sie ze podobnie jak dzial tutorials. Yyy spekuluje - ale po dodaniu jeszcze kilku tutkow uzytkownik bedzie musial przewijac strone w dol zeby znalezc co go interesuje, unikaj tego. zrob jakis czyst spisik przejrzysty lepieji jedno miejsce na picture z tutka zmieniajacy sie.

pozdrufki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie sauax napisał wszystko co miałem do czepienia (no bo czepic się wypada przy takiej okazji nie ? ;] ) Dość przeszkadza brak informacji o tym gdzie się biedny user aktualnie znajduje. No i właśnie brakuje tych drobnych detali i wykończeń, takich smaczków ;] Może gdzieniegdzie jednak większy kontrast, zwłaszcza tło bym nieco przyciemnił, trochę ruchu tam czy siam też by nie zaszkodziło.

 

Czekam na efekty kreacji i ciąg dalszy ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salvage, hcpiter3d, Knysha -> thx ;)

 

Lis -> oj domena ;) Przynajmniej w layoucie się dobrze komponuje ;) Portfolio uzupełnię z czasem.

 

hindus -> zmienię rodzaj antialiasingu, może to pomoże.

 

M@Ti -> może dojdzie jeszcze banerek "get firefox" i "mystats" na dole ;) Tak, żeby ten minimalizm trochę złamać.

 

sauax, Vorek -> strona jest wypaśna (chodzi o PORTFOLIO). Racja, zaznaczenie zmienię zaraz. Ze zmianą koloru pomyślę :)

Co do zmiany reszty kolorów to nic innego nie zmienię (no może gdzieś jakiś kolor fonta, ale to jak skończę portfolio).

 

Dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzak. nie ma się co ekscytować.

dobrze przedstawia pracki.

 

domena kosmiczne beznadziejna. wydaj trochę złotych i kup coś innego, bo to się kojarzy z portfoliem gimnazjalisty... leru, the creator.. sory, ale to wygląda gorzej niz leru.prv.pl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek -> csszengarden znam, tego drugiego nie więc dziękuję :)

 

max_1989 -> też się zastanawiam ale prędzej czy później...

 

hindus -> też Twoją domenkę pochwalę ;)

 

Łukasz Jaskólski -> dzięki :) w sumie antycznego zamysłu nie było (zostałem zainspirowany plakatem epizodu I Gwiezdnych Wojen). Dopiero potem kapnąłem się, że to roman ;). A wyrównania do środka nie lubię. Teraz jest justowanie.

 

Lis-> dzięki :) trzeba mieć tylko swoją stronkę czyli możemy się wymienić linkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwusik :)

nie czytałem wątku. Powtórze Leru , to co Ci mowiłem prywatnie: ciekawa

stronka, taka minimalistyczna - a odnośnie partikli na górze, to zgłaszałem stanowcze veto, ponieważ robiłes znacznie fajniejsze efety czasteczkowe - i

mogłbys cos lepszego tam dać - byłoby bardziej miarodajne :)

stronke będe obserwować.

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no fajnie tylko ze tak naprawde to ja tam prawie nic nie widze a tu juz 4 str. o Leru-TheCreator... :) Wiem ze Leru jest znany lubiany i dobry w swojej profesji ale dziwia mnie pochwaly i lizanie ...

 

Teraz juz widze jak ja zamieszcze swoje portfolio to dopiero zostane zjechany :P

 

Leru i wszystkich pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności