Skocz do zawartości

scena 3D: sarkofag


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

hi :)

 

taki szybki wip bo musze do jutra wieczorem oddac, wychowawca na 6 z infy zazyczyl sobie wlasnie tego :D zaczalem dzisiaj kolo 12 ale samego siedzenia w maxie to z 3h jest, teraz wlasnie pracuje nad modelem samego sarkofagu. jak macie jakies propozycje, sugestie czy pomoce w postaci fajnych referek albo szczegolnie tekstoor :D to sie bede cieszyl, chociaz narazie chce wszystko wymodelowac. narazie mam tyle co w screenie, pozdrawiam.

 

pierd4mz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Referki powiadasz...

http://images.google.pl/images?q=sarkofag&svnum=10&hl=pl&lr=&start=0&sa=N

:)

 

http://www.legnica.um.gov.pl/pl/site/miasto/mauzoleum_piastow/fo_zabytki_mauzoleum2.jpg

ten niżej przypomina to co chyba chcesz osiągnąć.

 

www.narmer.pl/kv/kv35pl.htm

Jaki będzie renderer? Kolumny u góry są ciekawe. O reszcie narazie trudno coś powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaras i KLICEK tia inpiracja, wszystkie siatki powywalali :P

 

hindus - zbrusha nie umiem, ale moze maxsculptem pojade gdzieniegdzie

 

help nie umiem twarzy zrobic :) nie mam czasu sie babrac, ma ktos na dysku niepotrzebna twarz lowpoly? wkleilbym sobie i przerobil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, nie powywalaliśmy tylko nam zlikwidowali stare ftp i wszystkie obrazki i linki poszły się czesać :( muszę to tylko uaktualnić i poprzenosić pikczery na nowe ftp.

Uaktualniałem tylko w miarę aktualne wątki nie sądziłem że ktoś będzie wracał do takich staroci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA - jest cc :) dzieki

 

chveti tnx :*

 

JunioR zblizenia beda jak tekstury zrobie

 

Marcin wiem :( chyba bede musial od kogos lekcje wziasc

 

hindus - planuje wlasnie taki czarny zrobic ale z jakimis znaczkami i pozloceniami jeszcze :) a material ten to zwykly gloss z falloffem

 

 

sciany juz mam z glowy, teraz czas na wejscie

 

53gh1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o meen dzieki :D klic :* nie widzialem tych postow a teraz odrazu wiekszy zapal :D sciany to disp ale same hieroglify, bo szpary miedzy blokami to bump z materialu. kaczki najfajniejsze co :D

 

mam juz gotowe wejscie cale, kolumny tez pomalowane, zrobilem figurki pilnujace wejscia i teraz babram sie ze swiecznikami. niemoge pokazac wiecej bo nie mamc zasu :(

 

89ax.jpg

 

no te figurki improwizacja oczywiscie, jestem swiadom tandety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie widzialem twojej zadnej pracy, ale to co pokazujesz udowadnia ze warto bylo czekac. serio.

 

a na ostatniem obrazku to tylko mapowanie planar zostanie? :( gora troche do kitu - jakby za gesty bump.

 

kolumny - extra, modele - fajne, mapy scian - pokazales po co jest displace w maksie.

 

ogolnie fajnie to wszystko wychodzi, czekam na efekt koncowy,

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek naprawde mi pochlebiasz :)

 

anJek dzieki wielkie. mapowanie planat wszedzie, ew. box czy cylinder bo mapowac nie umiem. co do samej pracy to pierwszy raz robie taka 'grafike', zawsze wizki ale teraz mam okazje sie wykazac ;) chociaz dedlajn zmusza mnie do ciec, oszczedzen i tandety to staram sie jak moge. a disp z vraya :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności