Skocz do zawartości

Scena 3D: wizualizacja domu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szacunek... pamietam jak sie meczylem przy vizce budynku - nie dostalem kasy, bo nie potrafilem wlepic jej w tlo, a to co tu widze po prostu powala na kolana

 

pozdro!

 

PS: czy to juz utarty trend, zeby zawsze u gory obrazka byly liscie/galezie drzewa? tak jakby zdjecie bylo cykniete przy drzewie? daje to zamierzony efekt, ale zastanawiam sie czy sa inne mozliwosci kompozycji? sa na pewno, pytanie - jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm, tak, wiec jest bardzo ladnie, wszyscy co sie nie znaja powiedzieli ze to zdjecie,

kamyczki jakies plaskie w tym domu, i za ostro odcina sie domek na tle (alfa na walila? oswietlenie tla i domu jest rozne)

bardzo dobre, bardzo :)

ale te krzaki przed domem, no wiesz... :) sam wiesz o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyna moja uwaga: oswietlenie na zdjeciu nieco ruzni sie od tego z renda.

na zdjeciu jest bardziej jaskrawe i cienie sa ostrzejsze. ale to pierdolka 8].

daje sie jeszcze zauwazyc ze podciagales dosc mocno jesnosc na zdjeciu, mam racje? 8].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie no, za mala biblioteke zdjec mam by dopasowac oswietlenie krzaczka kazdego, niektore sa w sloneczna pogode robione nie ktore w pochmurna. jak macie jakies fajne zdjecia drzewek to mi wyslijcie hehe:)

 

nuriel to z wielu zdjec sie sklada, pozatym nie pamietam co na ktorym i jak podciagalem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIęKSZOść elementów jest b.dobrze ze sobą skomponowana.. Bravo!!

 

Jednak mi nie pasuje malutki element mianowicie kawałek ogrodzenia z tyłu nie pasuje, to tak jak bym po srodku ranczo dał pałac z marmuru..

 

jednak z drógiej strony sugeruje to odbiarcy, że domek jest w stanie świerzym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak dorzuce ponownie moje trzy grosze,

jak juz dajecie krzaczki to je ladnie wytnijcie, da sie :) gwarantuje ze sie da,

taki ladnie wyciety krzaczek trzyma sie pozniej w archiwach i podklada dziesiatki razy;

ja wiem ze to pracochlonne i trzeb miec nerwa, ale to jest wlasnie taka praca;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bombastyczna vizka. Wydaje się że pod okapami dachu trochę więcej cienia powinon być. Ale i tak wymiatasz.

 

Nie bardzo zrozumiałem Ciebie vv3k70r z tym kanałem alpha , co tam się nie zgadza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pełen wypas. Na 2 renderze są 4 okna na jednym (najbardziej z lewej) nie widać szyby. Błąd czy tylko tak na renderze wyszło? A z resztą nawet jaeśli błąd to pracka wyśmienita. No i czekamy na interior :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności