Skocz do zawartości

Działanie forum


Rekomendowane odpowiedzi

Troche mnie denerwuje to, że jak klikam na jakiś wątek i stronę to wywala mnie na sam koniec gdzie widzę tylko szybka odpowiedź i "przypisy".

Szczerze mówiąc wk.... mnie to ogromnie. A piszę to, choć mógłbym sobie to darować, ponieważ za każdym razem gdy wchodzę na jakis wątek to dostaje szału od gwałcenia myszki po każdej stronie, która muszę przewijać. Często potem rezygnuję z czytania wczesniejszych postów. Odechciewa mi się.

 

Pomijam fakt, że takie ustawienie zakłada że jestem na bieząco a często niewiele osób jest co pokazują wyznania adminów. Chciałbym także zauważyć, że lepiej się czyta z góry na dół, od początku, chronologicznie czy jak kto woli od przodu.

 

mam nadzieję, że nie zepsułem komuś poranka.

 

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gdy klikniesz na ten obrazek obok tematu wątku firstnew.gif, przenosi cię do pierwszego nieprzeczytanego posta.

Gdy klikniesz na temat, przenosi do pierwszego posta w wątku.

Gdy klikniesz na lastpost.gif przenosisz się do ostatniego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy, no a jak coś to w ustawieniach, czyli w panelu użytkownika, w opcjach jest opcja czy chcesz by przekirowywał cię na ostatni post czy na pierwszy czy inne bajery, warto się tym obaiwć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Adku... ty jesteś taki dobry i w dodatku taki wszechmogący, a ja zwykly uzytkownik wiec prosze cie: spraw by w moim wątku - [KLIK] - nie bylo juz w tytule update, bo to dosc duze zamieszanie. juz mam o niebo nowszy update niz ten co pisze a nic nie moge z tym zrobic, wiec jakbys mogl to zmien mi temat na "Pojazd 3D: Alfa Romeo Brera". z gory dzieki, pozdr

 

ps. ile to 9999 sekund?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po tem jak juz przejdziemy w nieskączoność, wkładam ja do portfela :]

I byłem pierwszy z ta myślą hehe zaklepane.

Mam faze 2 doba bez snu - przechodzi w uczucie nieskaczonosci - ale racja po co ten limit, znaczy czy jest jakies racjonalne uzasadnienie? Większa swoboda userów mniej Adku masz do zmieniania, choc kto to wie moze sie myle i zaraz powstanie totalny chaos. Obudzimy sie wszyscy w szklanych baliach z różowym kisielem i... ;)

...słowem może darujmy po prostu ten limit bo nawet jakby ktos chciał to i tak takiej dziwnej liczby nie upilnuje przecież. To jakieś 2,7775 godziny tak? em...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności