Skocz do zawartości

seria konceptów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chciałem napisac odnośnie każdego osobno:

 

ocena

ocena

ocena

........

 

Ale jak przewijałem strone w dół to żanda następna nei była gorsza od poprzedniej - 5/5 - Stajesz się coraz lepszy - tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy i dwa ostatnie najciekawsze, można się w klimat wczuć

 

w pierwszym podoba mi się wykonanie drzew i trawy - proste i efektowne

w czwartym ta ciezarowka troche jak wklejona. nic nie potrafię poradzić, może takie oświetlenie jej jak w kolejnym obrazku? (btw. efekt mgły ekstra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniej mi się podoba drugi i trzeci - ale tylko z powodu kolorystyki, jakoś mi nie podchodzi... natomiast reszta - EKSTRA. Najbardziej mi się podoba ujęcie ruin z góry, odważne ujęcie. Koncepty postaci również bardzo fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

o w morde jeza kopany....wszystkie powalaja swa orginalnoscia i klimatem ;)

congratulations!! :D

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne te koncepty, szczególnie przed ostatni mi się podoba :)

Ale i tak wszystkie pracki są dobrze wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to przeciez koncepty ale dorzucę swoje 3 grosze (jam tam sie nie znam to tylko takie małe imho):

 

pierwsza(od góry licząc):

 

Całkiem przyjemne ale jak juz tak trzasnąłeś koncepcik z uwzględnieniem perspektywy powietrznej to wzmocniłbym kolor i kontrast skałki na 1 planie po lewej stronie pracy i troszku detali dodał do drzewek za hangarem bo troszke odstają detalem od budynków które są w tej samej odległosci od widza.

 

druga: troszke razi te płaskie pocieniowenie rakiety

 

trzecia: fajne swiatło i w sumie cacy ^_^

 

czwarta: budyneczki i swiatło na niech fajne , tylko wóz na 1 planie jak z innej bajki wyjęty(nie uwzględnione swiatło sceny na pojeździe)

 

piąta: extra, wszystko cacy

 

szósta: też ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te sceny ok 3-4h. Zwykle ok godziny poświęcam na szkicowanie i wymyślanie co tam wogóle ma być. Koncept z tunelem trochę dłużej, ale ciężko mi powiedzieć, bo robiłem po trochu przez trzy wieczory. Postaci to poniżej godziny na jeden szkic i dwie godziny na pokolorowanie wszystkich. czyli razem ok 4-5h. Nie wiem czy to szybko czy wolno. Czasem jak rysuję i tak jakoś fajnie idzie to śmigam, aż miło. Ale jak coś się nie klei to nie poradzę i męczę się niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja sie do zachwytow dolacze - naprawde swietna robota stary. Az zazdroszcze jak dobrze trzymasz kolory na obrzkach - mi kurna zawsze wybrana z poczatku paleta ucieka a kolorki magicznie blakna :P

 

Bardzo fajne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności