Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata!!:))


Fatum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wymyśliłem stare polskie powiedzenie "Jaki rząd , taka reprezentacja"

Wszyscy obiecują a ****o robią ;]

Święte słowa! Dzięki za pozdrówka :D

Teraz tylko wykurzyć niemców, a Kostaryka to już tylko formalność

 

Tylko dlaczego Janas nie wpuścił Rasiaka. Przecież on tak bardzo chciał :P Przy samobójczej taktyce trenera wpuszczenie na stadion drewniaka nie wydawałoby sie dziwne.

 

Tak na prawde, to mecz wygrał sędzia. Pomyślcie jak by sie potoczył mecz jakby sędzia uznał tego gola. To dodało by naszym chłopakom skrzydeł. A co dwie pary to nie jedna.

 

Wyróżniającą sie postacią był dzisiaj Ebi. Szkoda tylko że nasi nie potrafią podawać z dystansu i dośrodkowywać. Na plus mogę też ocenic dwunastego zawodnika. Ładnie się zachował, dopingował, kiedy trzeba i kiedy już wszystko było stracone.

 

To sie rozpisałem :P Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mieliśmy 4 zawodników. Janasa, za odwage, moim zdaniem słuszną i nietypową taktyke (a ze drewniaki nie potrafią jej zrealizować to nie jego wina), Boruc, bo ładnie bronił i Smolarek, bo walczył ! No i kibice - pięknie dopingowali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie jak by sie potoczył mecz jakby sędzia uznał tego gola.

Wiedziałem, że po meczu będą krążyły tego typu 'usprawiedliwienia'.

Według mnie powinniśmy - jako Polacy - stanąć w końcu w obliczu prawdy. Brutalnej.

 

Edit do postu powyżej:

A moim zdaniem Paweł Janas, jako trener polskiej reprezentacji jest już spalony. Po jego "wyczynie" z powołaniami opinia publiczna nabrała takiego nastawienia, że nawet jeśli osiągniemy sukces (czyt. wyjdziemy z grupy) nikt nie będzie przypisywał zasług trenerowi... A w przeciwnym wypadku - wiadomo. Tak czy siak Pablo ma pozamiatane. Pozdro;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grali tylko Jelen i Smolarek, troche Brozek. Reszta stala w miejscu i sie patrzyla - Rasiak jakas chorobe rozsiewa...

 

Za malo dynamicznie, za duzo podan, za duzo kombinowania - tyle powiem.

Dalej wierze w chlopakow - moze cos strzela, ale to nie wina Janasa - nasza reprezentacja gra tak od kilku lat (mam na mysli taktyke, jak i ich podejscie do grania -- cos ala "przewrocilo sie, niech lezy" + "robota nie zajac, nie ucieknie" czyli typowe podjescie Polakow do zycia)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladales na pewno prawidlowy mecz ?

u nas gral tylko smolarek , nikt wiecej

Jestem za :) Smolarek grał dobrze, a reszta... szkoda gadać, najwyżej kilku zawodników się jeszcze pokazało 'troche'... Ehhh... a żywiłem takie nadzieje... :(

 

Knycha dobrze prawisz. Z ust mi to wyjołeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Marcin zdradź nam ile wygrałeś? :)

 

Moja żonka też taki wynik podała ale nie pozwoliłem jej zagrać :(

teraz załuje :( muszę się jej słuchać cześciej :o

 

no i jeszcze jedno, podaj mi wynik kolejnego meczyku naszy orłów to może też coś wygram :rolleyes:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampania wrzesniowa 2 się szykuje jak nic w wersji Blitzkrieg z prędkościa Warpową. Pierwszy raz w hostorii zobaczycie jak trener rzuci ręcznik na murawę aby poddać druzynę.

Poza tym to dobrze że dostaja w dupę bo może sie czegos nauczą. Jak grac w piłkę, na przykład.

A jako że mamy teraz teokracje w Polsce to moge dodać w tym kontekście, że jako dobrzy katolicy, Polska drużyna powinna nadstawić drugi policzek, bo napewno w niego dostanie.

Tym razem od Niemców, he, he.

 

BTW,

 

Propoponuję porządna lewatywę całemu PZPN-owi, może to ich oczyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co się dziwić, mamy wychodzić z grupy, gdy nasi ławe grzeją w przeciętnych klubach ? Rozumiem, że tragizować mogliby np Francuzi, Anglicy, czy też Czesi, ale imo dla nas sukcesem są już same mistrzostwa. Tak w gwoli przypomnienia to Ekwador zajął 3 miejsce w eliminacjach...więc złą drużyną nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrioci..:) wygramy z Niemcami i z Kostaryką i dostaniemy sie do finalu.. i tam pokonamy Brazylijczykow;p i wtedy cala POLSKA bedzie oblewac zwyciestwo naszych gwiazd!! kazdy bedzie ******:). Oj.. bede musial sie spowiadac z tych klamastw:). SorCia ze nie zalozylem tej ankiety hehe ale poszlem do winnicy i tak jakos mi tam zeszlo... Atmosferka na poczatku meczu przy browarku byla cool, kazdy dopinogwal, tylq ze jak sie wychodzilo z tamtad to tylko plakac mi sie chcialo ehh..;(. A dzis przed nami jeszcze dwa ciekawe mecze Trynidad i T. - Szwecja oraz Argentyna - WKS ten drugi dla mnie bedzie ciekawszy:p. A Anglicy z Paragwajem zagrali przecietnie, gdyby nie ten samoboj...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam...gdzies mam ten patriotyzm...wierzyc to mozna jak ktos zasluguje gra na to...wtedy oczywiscie...ale z taka gra to do domu wracac...dzis wybrzeze kosci pokazalo jak sie powinno grac mimo przegranej...i gdyby to byla polska byl bym z nia calym sercem ale tak to szkoda gadac...polacy powinni uczyc sie od innych walecnzosci i techniki a nie szukac jakis beznadziejnych wytlumaczen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam...gdzies mam ten patriotyzm...wierzyc to mozna jak ktos zasluguje gra na to...wtedy oczywiscie...ale z taka gra to do domu wracac...

pff..dokładnie...jeśli chodzi o reprezentacje piłki nożnej to patriotyzm to idiotyzm (nie obrażając nikogo oczywiście).Ja Tylko bym chciał żeby za mojego życia wyszli z grupy :]

 

edit-----------

 

hihi

"Śpieszmy się kibicować naszym , tak szybko odpadną..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrioci..:)

raczej REALISCI :)

zal mi tylko Smolarka, bo jak dla mnie chlopak naprawde sie stara i na niewiele to sie zdaje (nic dziwnego, bo sam nic nie zrobi :/)

mam nadzieje ze Janas wyleci i w koncu ktos normalny sie wezmie za reprezentacje i nie bedzie bral swoich znajomych do druzyny (ale mam marzenia );

powinno sie zaczac od wywalenia "prezesa" PZPN; gosc jest zalosny...Tomaszewski dobrze gadal swego czasu;

rozwalaja nasz futbol i juz... za kazdym razem robia sztuczna atmosfere "potegi polskiej pilki" i juz mi tym rzygac chce, bo gramy gorzej od afrykanskich zespolow...wszystkich;

chcialbym w sumie zeby Kasperczak byl nowym trenerem, w koncu pokazal ze potrafi cos zrobic z niczego (w Afryce no i z Wisla)

pzdr

 

wyniki pozostalych meczy wg mnie:

Polska - Niemcy: 0:4

Polska - Kostaryka: 0:1 (ewentualnie 0:0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko okaze sie w srode:)

Ja tesh mam nadzieje ze Kasperczak zostanie nowym trenerem naszej Reprezentacji, mokoncu cos by sie ruszylo... A co do wynikow typera ja realistycznie typuje wyniki kolejnych meczow naszych orlow tak:

Polska - Niemcy 0:3

Polska - Kostaryka 1-0

(licze ze ostatni mecz wygramy tak dla honoru jak z USA:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności