Skocz do zawartości

Postać 3D: laska


h4sh

Rekomendowane odpowiedzi

I'm working on a tribal woman. This is zbrush sculpt, I'll show the topo when done playing with cyslice. I'm attaching maya screengrabs with the hair dummy. This is still symetrical, but will be crap-rigged and offset to the pose in the photo, after retopologising.

 

I've been working on this for a few days, you know it's getting hard to judge it myself, so I'm posting. I'm not happy with the forearm, lower legs are to be finished after offseting them, cause the shape will change so much anyway Razz

 

Please comment on form and proportions, also any suggestions or reference really appreciated. Basically the body type is supposed to be athletic-yet sexy. For now i think she's a little too athletic, I'll soften it later- don't want to lose the form just yet. i'm Going to model some loin cloth with hand stitches, a lot of leather strings/clip crap on top of her

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no no, jak dla mnie bosko:) pokaz siatke. sorry za malo konstruktywna krytyke, ale dzis juz nie mam sily:] a pozatym model jest bomba.

ps. jakbys znalazl troche czasu to zajrzyj do mojego watku i skrytykuj to i owo;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje są bardzo dobre... wygląda to na tym etapie ok. Po ustawieniu pozy na pewno wyjdzie jeszcze trochę baboli, ale wtedy też przyjdzie czas na solidną krytykę. Na razie jest bardzo ok. Jedyna uwaga już na tym etapie, ponieważ niewiele się zmieni, to szyja. Przy takim odchyleniu głowy powinna być trochę szersza ze względu na ułożenie mięśni. Troszkę się to rzuca w oczy. Więcej się na razie nie czepiam bo wiem na co Cię stać i na wykończenia i detale przyjdzie czas... pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo

 

Das Fraulein sieht gut, vorbei aus dass die Fresse wie der Versager hat. Ebenmasse sind das Gutes, aber ich wurde uber der Gestalt der Hande, des Vorderarmes und der Muskel schimpfen. Zu knochig sind leider Hande ausgegangen. Das Gesicht wahrhaftig zu dem Umbau auf mehr weiblich.

 

Ich lese nicht des polnischen Forums, um zu lesen Texte auf Englisch oder auf Deutsch.

Also bewege den Arsch und schreibe aus Gnade seiner, das was du willst auf polnisch, also bist du Pole.

 

Grusse ich, tschuss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna laseczka :D

tak jak napisano ... popraw szyje i kolana,

a ja dodam że ma dziwnie pofałdowane czoło i łuki brwiowe (chyba tak to się nazywa :P ) i sugerowałbym je troche wygładzić

pozatym lepiej by wyglądała gdyby zmienić jej troche fryzure i dać więcej włosów na przód ... tak mi się przynajmniej wydaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model technicznie bardzo ładny, ale jeśli to ma być najładniejsza laska ever to musisz zrobić coś żeby przyciągała uwagę, piersi, twarz, spojrzenie, rozważ to sam na razie to po prostu ładna dziewczyna i tyle... Tak czy inaczej świetna robota powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm najladniejsza? jak dla mnie(w kwestii piekna, nie technicznej) to do pieknych sie nie zalicza - bardzo koscista(dlonie! twarz! przede wszystkim w okolicach oczu, druga fotka od gory okropna). twarz ogolnie raczej nie za piekna, za bardzo zarysowane ksztalty, bardzo pasuja do dojrzalej pani, niz mlodej, pieknej panny. poza tym jest chyba bug w miejscu zgiecia nogi w kolanie(3 fotka na gorze), a same nogi powinny sie zwerzac do dolu, a u ciebie przy kolanach jest prawie jak przy pupie;). powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedlugo zlagozde rysy, narazie jest jak jest nie chce zgubic form. Zgiecia w kolanach (jak jzu pisalem) nie sa skonczone. Nogi sie za bardzo nie zwezaja w takiej pozycji- miesnie zostaja rozsuniete na boki.

BTW- ona ma byc nie tylko ladna ale i smutna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności