Skocz do zawartości

Postać 3D: Patrick Stewart [update]


brumugun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jak w temacie , modeluje twarz aktora Patricka Stewarta. Oto co do tej pory wyskrobałem :

 

front.jpg

side.jpg

perspective.jpg

 

Edit: Aby pomóc w szukaniu błędów, krytyce wstawiam referencje z serialu st: tng

Referki:

http://www.martagadomska.neostrada.pl/3d/patrick/referencjeTNG.jpg

 

Za długo przy nim siedzę i ciężko już mi zobaczyć co jest źle. Co poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm, odchudzilem nos, przyciągnełem oczy do nosa, zmiejszyłem policzki, mała przebydowa podbródka, i zmiana modelera z modo na silo, w modo nie mogłem włączyć symmetry, dlatego robiłem wszystko na jednej połówce, może częściowo przez to mam teraz problemy. Staram się to naprawić teraz, ale to chyba jeszcze nie to ale tak łatwo się nie poddam. (btw. przez silo czasami komp mi się zawiesza , jak dłużej jest włączone , tak z pare godzin, miał ktoś taki problem? mój sprzęt to: athlon64 3000+ 512 MB ramu i Radeon 9550. dopiero reset komputera pomaga, denerwujące)

allviewsstep2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhh... miałem mały remoncik w pokoju, a że wszystko sam robiłem , a pokój sporawy trochę się zeszło bo mi się nie spieszyło ;] , wzięłem się znowu do roboty, skończe ucho , costam przesune moze, i wrzucam to do z-brusha.

p.s. dzisiaj mama mi znowu przywalila tekstem: a co ty znowu robisz jakieś gołodupce, siedzisz przy tym komputerze i nic nie robisz! weź się za jakąś normalną robotę! . ^^

 

A tutaj jak model aktualnie wygląda:

allviewsstep10.jpg

Siata, troche mi topologia siadła przy ustach , ale moze jeszcze to poprawie:

wire10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bok głowy i ucho nie wygląda dobrze :D zagęść siatke na boku zeby było to ucho jak przyczepić bo narazie toś tam tak siatke ponaciągał ze koleś wygląda jak w masce :D ogólnie reszta jest bardzo fajna a mamie powiedz żeby sie nie wypowiadała bo sie nie zna na organice :D ( zreszta mnie też tak przygadują :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajniutka mordka, mogłeś sobie zapisać kopię pracki przed robieniem zmarszczek, ale imho i tak jest fajnie. Takie drobne szczegóły zawsze będą, musiał byś włożyć jego głowe w skaner 3d żeby był identyko. Jak na model od zera jest świetnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności