Skocz do zawartości

Scena 3D: Marsjanie atakować ziemian!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

prima aprilis chyba już był nie?

 

o so chozi? ziemia jest za kamerą a oni na nią właśnie lecą... nawet się w szybach odbija :P

 

aHA :-)

 

aLE plany ci widać w laserach. i Modłeś większą perspektywę dać. byłaby głębia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master Kiełbaster -> praca nie jest najgorsza. Plus za skończenie :)

Przyczepić się mogę do kompozycji. Według mnie Falcon mógłby znaleźć się troszkę bliżej środka i w ciut ciekawszej pozycji. Do tego możnaby się trochę pobawić FOV`em kamery, żeby dać wrażenie wielkości Falcona.

Bump na statku Solo wygląda jakby był rzeźbiony. Szkoda.

 

hkropinski -> star destroyer, to jest star destroyer :D

 

Lis -> czemu prowokacja ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru -Sorki ale mi 2x star destroyer + 3x tie fighter wyglądają jak kadr wycięty z filmu.

Jedyne co tu jest 3d to sokół milenium i promienie laserów.

 

Takie moje odczucia. Jak zobaczę siatkę tej właśnie sceny to wtedy uwierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis -> (bez obrazy dla Mastera Kiełbastera) modele do StarWars`ów były baaaardzo dokładne. Miały masę detali, nie tylko greeble (tyczy to się zarówno myśliwców jak i niszczycieli, gdzie przy tych ostatnich to już nie szczędzili. Jeden model niszczyciela (Executor się zwał) kosztował $10 000 albo $100 000 (tu nie mogę sobie dokładnie przypomnieć), wiesz ile można za to kupić modeli do sklejania ? ;)). Jeśli już wycięte to na pewno nie z filmu :)

 

Na renderze nie widać okien mostku niszczyciela a to było widoczne w filmie ;) ot taki jeden z wielu dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inwazja dowodzi wcielenia zła....

 

Poległeś przy światełku i perspektywie. Scenka jest płaska jak naleśnik, nie czuć głębi kosmosu. Można by jeszcze z niej coś wyciągnąć, choćby w postprodukcji :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera. opadła mi szczęka a zeby poturlały się pod biurko:) I to nie ze względu na ostateczny efekt bo to akurat mnie nie powaliło ale to że tutaj wszystko jest 3d. Byłem przekonany że 3d jest sokół i lasery a reszta to screen z filmu. Respect. jestes naprawde master:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności