Skocz do zawartości

Scena 3D: kuchnia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

to moja pierwsza praca zamieszczona na forum, (dżizas, niech to bedzie moja "chwila prawdy" :D ) chetnie wyslucham cennych wskazówek, jednakże proszę nie oceniać wyszukanego dizajnu jeno zgodność (bądź "nie-") pracy z naurą czyli fotorealizm - jeżeli się takowy tutaj być może pojawia.

 

pozdrawiam.

 

 

tu pracka: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b73d01c57d23508f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super jest.

Roleta troche za jasna :P

No i textura na szawkach jest taka sama. Wydaje mi sie że powinna być troche przesunięta żeby to nie wyglądało jak jedna tafla.

Ale to już żeczywiście "chamskie czepialastwo"

Super praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo, Panowie, nie spodziewalem sie takiego przyjecia, dzieki bardzo !

czuje sie mocno zmobilizowany do dalszej systematycznej pracy :).

priorytetem w tej wizce bylo maksymalnie realistyczne oswietlenie pomieszczenia, ale:

- textura - faktycznie puscilem sprawe, tzn pamietalem do pewnego momentu, nie zrobilem od razu i ... sami wiecie.

- rolete poprawie, ale pewnie juz nie w tej scence

- blat ma "fazke" ale chyba bump to zniwelowal albo byla za mala (ok 3mm), to cos pod blatem to polka - w tym ujeciu rzeczywiscie z twarzy podobna zupelnie do nikogo

SWRSC: render wykonany jest standardowym skanline'em...żart, oczywiscie Vray - swiatlo vray sun + vray sky w environ.

jest to kuchnia malego mieszkania w bloku, rzeczywiscie nadaje sie do zrobienia w niej lekko meliniarskiego klimatu :P

jezeliby ktos chcial sie pobawic to nie ma problemu...

dziekuje za wszystkie uwagi - zadnych nie uwazam za "czepialstwo" - poniewaz kazda nawet najbardziej dziwna otwiera oczy na nowe problemy :P

 

speszal fenks for MR KRZYSIEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie ladnie;] Mnie tylko zastanawia jedna sprawa techniczna;] w sumie nie to wplywu na pracke ale sie zapytam. Powiedz jak sie otwieraja te szafki? czy tak jak barek czy moze tak jak standardowe szafki? bo jesli w ten drugi sposob to nie maja one sie prawa otworzyc:pp No ale to tylko taka moja malo wazna uwaga, nie wnoszaca nic do tematu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bl0ndynek - vray - jak pisałem wyżej

JohnZi - hehe, wiem o tym :P nie przemyślałem tematu (miałem nadzieję że to "przejdzie"): dolne w zasadzie mogą się otwierać "jak barek" ale przy tak wąskim przejściu jest to niefunkcjonalne rozwiązanie, ewentualnie w formie szuflad a górne są za wysokie na taką opcję więc wychodzi na to że są to atrapy (szczególnie ta przy lodówce) :D

Baton - nie zabardzo rozumiem o co chodzi z tą rozbieżnością kolorów, jakbyś mógł to objaśnij, bo całkiem możliwe że masz rację ;)

 

dzięki wszystkim za opinie, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Ładnie, ładnie i jeszcze raz ładnie. Kolejny przykład na to, ze liczba postów nie świadczy o umiejętnościach. Brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności