Skocz do zawartości

Scena 3D: do dna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość bl0ndynek

hmm hmm no jakby to powiedzieć... popracuj nad tym jeszcze albo wrzuć do wątku speed modeling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak:

JEST FATALNIE panie kolego.

 

-podłoże : tekstura ma słabą jakość + Pokusił bym się o jakiegoś bumpa . I przede wszystkim przepał na maxa..

 

-kieliszek: Po LATHE nie zweldowałeś środka dna… przez to masz takie kuku na dnie

Shader jeszcze ujdzie.

I co do kształtu to widząc text „wypij mnie do dna” myślę o kieliszku od wódki :D a ten jego nie przypomina.. powinien być wyższy i mniej zaokrąglony przy dole.

 

Serce: Przynajmniej tak mi się wydaje że to serce ;) : skaszaniłeś kształt .. powinno być bardziej zaokrąglone

 

Podpisy : czcionka nie ciekawa.. : / a podpis Binek’06 wygląda jak rodem z painta

 

Tak podsumowując .. widział bym to też w WIPie .. praca wymaga dopracowania zanim pokażesz to dziewczynie ;)

ale brawo za pomysł;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh kolejna praca zrobiona na odwal sie, nic nie dopracowane. Widac ze miales pomysl ale nie masz sily chyba posiedziec i go dopracowac aby byl na jakimkolwiek poziomie, jestem na nie ....

 

tu nie chodzi o checi... i o "odwal sie" bo chetnie bym sobie podlubal przy tym i pewnie kiedys te prace wroca na warsztat... ale lekarz zalecil mi odwyk od kompa.. wiec nie moge siedziec za dlugo...:P i z tad takie rezultaty:(.. moze przestane po prostu wrzucac.. ale z drugiej strony chce pokazywac swoje pomysly:P moze po p[rostu zaczne to wrzucac do speedow i bedzie good:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności