Skocz do zawartości

Max3d.pl Community - Game tournament.


_michal

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam lubie isc ze stołem na preciwnika, gdy ten ma tylko standardowe bronie to ciężko mu jest zrobic mi co kolwiek, a zderzenie z meblem często okazuje się śmiertelne. Poza tym fun jest, a to chyba najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 261
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

illy i dariusz się maskują. ale bywają bardzo pro
tak, szczegolnie 1on1 z dariuszem pokazuja jak bardzo jestem pro. Ja w niego cala amunicje a on mnie jednym magazynkiem. Hehehhehe

 

 

Ale beka byla dzisiaj:

Knysha: Chveti rozpedzasz sie z ta bazooka

Chveti: Ja sie dopiero rozgrzewam.

5 sekund

Chveti: illy juz sie rozgrzal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najlepsze w tej grze to jest możliwość używania mikrofonu Wczoraj prawie umarłem jak słyszałem camerona XD Musze poszukać swojego mikrofou, gdzieś tam go mam..... :]
Cameron taaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w ustawieniach karty dźwiękowej zmienić odbiór z miksa na mikrofon, jednak jeśli masz dość nowy mikrofon to powinno załapać i działać od razu po podłączeniu, dziwne..., ja mam jeden antyk i jak go podłączam to nie działa póki nie zmienię w ustawieniach karty...

Zrób testa w rejestratorze dźwięku z akcesorii, jeśli tam usłyszysz dźwięk to może nie włączasz klawisza w grze aby aktywować gadke ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś z Was tak wogóle w Quake III Arena. Tak z ciekawości pytam, a nie chce mi się przeglądać całego tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project torque: najgorsze ze jest platne jesli chcesz cos dokupic do auta. ALe ogolnie sa pokoje z haslami, czyli to co brac max3d uwielbia. Wiec ludzie sciagajcie ta gre!!!! Przynajmiej 8 dni bedzie w co pograc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodówka nie chce mi się pobrać do końca :/

 

 

A tak nawiasem , zalega komuś world in conflict na dysku?

Idzie nawet na słabych kartach (gf fx5500 czy radeon 9500) na low wyglądając bardzo przyzwoicie. Hamachi nas kocha więc jakby ktoś chciał zagrać to dajcie znać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupywać do auta części można na szczęście za pkt zdobyte podczas wyścigu więc jest spoko ... piszcie kiedy byście grali , ja mogę grać dziś praktycznie o każdej porze ;]
oj, nie do konca, bo musisz miec tez punkty AP, ktore kupujesz za gotowke niestety

 

gramy wieczrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności