Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Ferrari 360 Modena


Tymek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :-) Korzystając z chwili wakacji postanowiłem posiedzieć nad max-em i zrobić sobie autko, żeby mieć chociaż takie skoro nie mam w garażu. A jak już robić to jakieś fajne... i tak narodził się pomysł modeny :-)

Wiem, że bez krytyki pewnie czasem się nie obejdzie, ale jeżeli macie jakieś propozycje co do scenerii, w której coś takiego mogłoby stanąć, to też chętnie wysłucham :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm... modelik troszkę skopany - załamania nad prawym światełkim i na masce... Poza tym... hmm.. wakacje już się skończyły 2 tygodnie temu!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamanie... ta, ciągle coś gdzieś się załamuje :/ Tą szparę na masce zmniejszyłem, bo jakaś taka za szeroka chyba była. No ale cóż, technika jeszcze nie dopracowana :-) To może jeszcze powiem, że to jest pierwszy model, bo mnie zjecie wyjadacze :) Przedtem były tylko drobne wizualki w Autodesk Viz :)

A wakacje to się skończą za dwa tygodnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Cię mija na ulicy na niskim biegu i niskich obrotach, to nie brzmi tak jak wygląda :/ A na wyższych? Nie wiem, bo w mieście pewnie powyżej dwójki nie pojedziesz :)

Tylko czemu aparat z plecaka tak długo się wyjmuje :( Tylko wspomnienie wakacyjne pozostało :(

 

Scorpi... a co stanęło/stoi na przeszkodzie? Przesłać mailikiem blueprinty? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dach jakis taki krzywy wyglada - na renderze z HRDI, poza tym te swiatla z tylu troszke bardziej okragle mimo wszystko - kto widzial ten samochod na zywo (z baaaardzo bliska) ten wie, i jeszcze te (cholera slowo mi wypadlo) - laczenia maski z dachem jakies takie krzywe - tylko prosze sie nie smiac ze nie pamietam slow, kilka miesiecy poza krajem robi swoje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety poprzedni model w bliżej niewyjaśnionych okolicznościach przepadł i robię całość od nowa :(

Dużo tego nie ma na razie, bo szkoła się zaczęła itd. :)

Jeżeli macie jakieś spostrzeżenia co do siatki to proszę się nie krępować. NIe jest za gęsta? Da się coś usprawnić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, wygląda nieźle ale dałoby się zrobić to samo z dwa razy mniejszej ilości polygonów :) no i trochę się obawiam o okrągłość tylnich świateł :| zamiast robić tam tak gęstą siatkę zrób je z 6-cio stronnego cylindra a meshsmooth je ładnie zaokrągli :) trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrzuszenia? Jakie wybrzuszenia? Chodzi o te przy lampach nad kołami? :| Jeżeli tak, to może i racja :) Btw, to obniżyłem ogólnie maskę, więc automatycznie wyszły trochę do góry i wygląda nieco lepiej. Ale render dopiero jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą malutki update i zbliżenie na koło.

Trochę za dużo rzeczy się zweldowało, ale to już jutro poprawię :) No i chyba jednak usunę ostrzejszą krawędź po zewnętrznej stronie przednich wlotów powietrza... strasznie to wygląda :/

Korzystając z okazji dzięki za wszystkie komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big problem :( Macie jakieś patenty na robienie uszczelek przy szybach? Próbowałem sposobem z tutoriala Land Rover Freelander, ale strasznie nierówna wychodzi :/

Przód już wygładziłem - renderek wieczorkiem :)

 

Don - dużo się nie zmieniło... całość możesz zobaczyć na obrazku wyżej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności