Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Legend of the lost wikings"


ferni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mgiełkę mógłbyś rozmyć bardziej w photoshopie i powiększyć ją w sensie, żeby obejmowała też nogi rycerza czy czegoś tam i tych roślin na pierwszym planie.

 

Wszystko wygląda ok, ale troszke sztucznie. Widać, że praca ma klimat i jest w ciekawy sposób wykonana. Mi się podoba osobiście najbardziej posąg :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga daj do sceny. kompozycja też lipa. Może zrób kamerka na poziomie ziemi, tak żeby postać tego żywego warriora powinna być na osi 1/3 obrazka. i zajmował więcej miejsca

Zobacz sobie jakieś zasady trójpodziału itp.

 

Znaczy ogólnie powyższa scenka ma te wszystkie elementy kompozycji. Ale ta postać główna jest wogule niewyróżniona. Także kolorystyka sceny niezbyt ujednolicona. Zamiast wiosennych kolorów mogła by być jesienna kolorystyka bardziej w strone takiej sepii. Chodzi mi o trawe, aby była bardziej mdłą, blada, pomarańczowsza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche ten rycerz za sztywny, zmien mu poze. Podpisuje sie pod Cruzh3rem -> przesun go (rycerza) troche na prawo by polepszyc komp. Co do kolorkow to one akurat mi sie podobaja (b.ladny kontrast miedzy drzewem, a posagiem). Gorna polowa obrazka prezentuje sie rewelacyjnie, niestety im blizej dolu tym gorzej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liscie na tym drzewie w tle sa zdecydowanie za duże.

poza tym troche nienaturalnie masz ta postać rycerza ustawioną względem posągu. mianowicie i posąg i rycerz sa obruceni w "nasza" strone, jakby pozowali do zdjecia. wiem, ze chodziło o pokazanie detalu postaci, ale wydaje mi sie, że jeśli obróciłbyś rycerza tak żeby patrzał wprost na posąg, nawet jeśli widać by było go troche od tyłu wyglądałoby dużo lepiej ;]

sie rozpisałem. ogólnie praca sprawia bardzo miłe wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tam spoko jest =] zawsze mozna conieco recznie poprawic w ps ;)

wlasnie troche sie pobawilem twoja pracka i podpowiem ci ze rozmycie dalszego planu (drzewa) i tych konarow po lewej dalo bardzo przyjemny efekt. Wtedy wygladaja mniejsz "kanciasto i sztucznie" oraz skupiaja uwage na woju i posagu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jesli chodzi o ps to ja tez moge sie pobawic tylko w tedy nie poznacie tej pracki a ja myslaem ze to bitwa 3D i cos takiego jak PS nie wchodzi w gre, dlatego zostane chyba przy 100% 3D, chyba ze sie myle to niech mi ktos napisze jak jelopowi co jest dostepne z ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności