Skocz do zawartości

Scena 3D: Office


Marek G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałbym przedstawić kolejną moją wizke.Na dole mieści się recepcja obok niej jest mała poczekalnia dla klientów, za ladą są 3 stanowiska pracy.W górnej częsci(antresoli) znajduje się sala konferencyjna.Scena jest dosyć spora ponad 2mln poly ,kazde ujęcie liczyło się dosyć długo około 20h.Czekam na komentarze.Pozdrawiam Marek

 

officecam1je2.jpg

 

cam2ni2.jpg

 

cam3gb4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

20h/ ujęcie? Czym i jak to liczylesz? wizka bardzo ładna, wyraźna, postarałbym się jednak wymazać te kropeczki, bo naprawde duzo psują. 9/10 ogólnie mi się bardzo podoba

 

vray :

iriadance map -3/0

light cache subd 600

adaptive QMC

rQMC sampler : noise thr.- 0,001

 

te kropeczki napewno są z gloosinesa, ja już nie miałem sił aby to renderować jeszcze raz

 

MaGuu, KLICEK-dzięki chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 2 mln poly? Co ci tyle zajmuje? Wizka ładniutka. Naprawdę realana. Też mi się podoba ta czerwona ściana. Czy jako jej podkład użyłeś może tekstury płyty osb? No i mam jeszcze pytanie co do stopni schodów. Jak są zamocowane bo nie widzę od strony balustrady żadnego mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, kazda Twoja wizka jest coraz lepsza.

 

Trosze faktycznie te kropeczki nie wplywaja na +. Czy schody nie sa za cienkie? Znowu masz te ostre cienie, ktore nie wyglaja najlepiej. Czepne sie, ale jak dla mnie troche wszystko jest zbyt rownomiernie oswietlone, nie czuc skad wpada swiatlo, ale to juz na prawde czepialstwo.

 

Ogolnie robi to dobre wrazenie

 

Tores: tu sa archmodelsy z tego co widze, a one maja strasznie gesta siate.

 

PS

mam nadzieje, ze nie modelowales plytek na podlodze? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie, choć tak jak chałek napisal mdłe oswietlenie, ale może to przez to że masz LCD, one maja duzy kontrast, jak sie zwiekszy samemu w ps to jest lepiej, przynajmniej u mnie. Schody maja bardzo cienkie stopnie, bez spocznika chyba nie utrzymaja ludzia

 

jedno mnie caly czas irytuje :) patrze patrze i caly czas widze linki wychodzace prosto z sufitu :)

 

a tak to cool :)

 

greets

 

ps aa no i jeszcze widok za oknem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie zacne.

Ostatni render - super kolorystyka.

Materiał ciemnego drewna rasta, to jest to.

Meble mnie osobiście się nie podobają, ale takie już to życie jest. ;)

Coś pomarańczowa ścianka na kantach się rozjeżdza, displ.?

Nie ufam tym schodom, ;)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkrzysiek,piotrek - dzięki

Tores -dzięki, jest troche detali na biurkach i robiłem jeszcze piórnik w kontenerze cam5wv5.jpg

Chalek - dzięki, stopnie schodów mają grubość 13mm szkło hartowane więc nie powinny być za cienkie,nie no płytki sobie podarowałem zrobione są na mapie tiles

siwy - dzięki ,ups:-)

Ifonka - ty jesteś moim natchnieniem:-) dziękuje ci że jeszcze masz cierpliwość do mnie i jeszcze mnie nie wywaliłaś z tym komputerem za drzwi

Master Kiełbaster,tomeg- dzięki chlopaki

Quadysz- mam rzeczywiście lcd

pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem pod wrazeniem! Fakt faktem po tych schodach raczej bym nie dal rady wejsc nawet przy szybach hartowanych;) Mam pytanie, bowiem dopiero zaczynam z grafika 3d : jak ustawiales swiatla i jakie one sa? Jezeli moglbys jeszcze mi powiedziec cos o ustawieniach samego renderera no to po prostu masz u mnie dobry trunek :D Pozdrawiam i zycze kolejnych, rownie udanych prac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawrot12- no coz zapomnialo mi sie :-),dzieki

kannu - wielkie dzieki

Z-Brusch - dzieki, jezeli chodzi o ustawienia to tak jak pisalem wyzej

vray :

iriadance map -3/0 0,3/0,3/0,3

light cache subd 600 sample size - 0,02

adaptive QMC

rQMC sampler : noise thr.- 0,001

 

natomiast jezeli chodzi o ustawienia swiatel i ich moc

lightingeh9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności