Skocz do zawartości

Scena 3D: Po wodzie pływa, statek się nazywa


Badyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!Calosc pracy super.Do czego bym sie przyczepil to skala.Minowicie wydaje sie ze ow okret jest zbyt malutki w stosunku do fal i...mewy, ktora zdaje sie byc za okretem. Jesli by zatem pokazac mewe na rowni z modelem statku to wyszedl by Pterodaktyl jakis;) Przychylam sie do wypowiedzi Mistrza Kielbas ( w ogole Nobel za avatar ) apropos koloru i powtarzalnosci fal po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi znow nie leza proporcje postac/statek.

o na to akurat nic nie poradze :) nie moja wina, ze takiej wielkosci byly w rzeczywsitosci ;p

 

nic juz nie bede zmienial, wogole jestem bardzo zadowolony, bo to jest jakby nie patrzec pracka, ktora jako pierwszą uwazam za skonczona od jakis 7 lat ;)

juz kroje cos nowego, wiec jak mowi dzesi dzejms: Trzeba Ciąć Poly i Krzesać Vertexy

 

pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koniec mógł byś zmiejszyć te fale przynajmniej bo są stanowczo za duże, lub przeskalować model chyba że to nie jest statek tylko model statku wtedy proporcje są oka; PS i jak podzielisz się tymi tutkami (zależy mi bo sam muszę wode zrobić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba ladne, mozliwe ze autor pracy nie chcial robic wersji foto, tylko taka artystyczna :) Caly problem jest w tym ze na grzbietach fal przydaly by sie strzepy piany. Jak ktos pamieta obrazy Adama Werki to wie o co mi chodzi.

 

@Badyl: Hey Joe! ;) Mysle ze masz prawo byc zadowolony z pracy jaka wlozyles w te scene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga wersja jest już całkiem niezła, podoba mi się. Efekt psuje tylko skala - fale są zbut duże lub statek zbyt mały. Poprostu wygląda to jak 30cm zabawka na wodzie (ale po odcięciu fragmentu wody z brzegu już nie) Takie odnoszę wrażenie, ale to mogą być moje schizy, spowodowane późną porą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności