Skocz do zawartości

Devils horse by Guild Wars concept


madman1987

Rekomendowane odpowiedzi

Chejo. Jako iż lubię stylizację GW i klimaty skośnookich postanowiłem się podjąć zrealizowania czegoś w ich stylu. Jeszcze trochę nad tym modelem popracuję, ale na pewno nie teraz, bo od około miesiąca go sobie pomalutku weekendami siepie i mam dość :] Tak czy owak przyda mi się krytyka, bo tej nigdy za dużo ( no może czasami ;) ). Mapki normal, specular, color 1024 + 256

Pozdrówki.

 

wireframeqt0.jpg

kunhice5.jpg

kunhi2fa6.jpg

blackhorsesidexp5.jpg

blackhorsefrontcy9.jpg

blackhorsetopbv8.jpg

blackhorsefurywk9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajniutki jest, szczególnie HP mi się podoba (no może poza ogonem i stopami (tylna część powinna wyglądać jak futro)).

 

Jeśli chodzi o teksturki to pomordował bym jeszcze głowę bo nie wygląda do końca jednoznacznie i konkretnie- proporcje stóp hp też mi się bardziej podobają.

 

Wracając do ogółu- kawał dobrej roboty odwaliłeś. :)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jasny gwint... naprawde niezle - troche mozna by sie czepic diffusa - tak jakby malo detali na nim masz...

 

i moze w przednich nogach lydki jakby krotkie (ale w sumie na zwierzakach sie nie znam wiec...)

 

generalnie - superek

 

no i jeszcze troche to pierze na nogach mi nie pasi (koncepcyjnie ale tez wykonianie jakos tak - zbyt ciezkie to jest, nie ma lekkosci jakiejs :)

 

pzopoa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, no przyznam się, że chciałem wycisnąć max skill'a z siebie :) Fakt faktem jeszcze sporo roboty tu widzę na texturce do zrobienia (może się wezmę jeszcze), ale póki co pause bo nic nie widze już :] A co do ogona i sierści wogóle na hipoly- nigdy się w to nie bawię na hipoly bo i tak potem namaluję ręcznie, bo i alfę trzeba zrobić etc więc na hipoly włosy, sierść etc ciosam bardzo ogólnie. Tymbardziej, że max przy 1,3 mln poly już wołał: "nieee" ;)

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

To ja też sobie nabiję posta :)

Dobra robota żołnierzu! :)

Jedyne do czego możnaby się przyczepić to wg mnie zbyt chude uda łap z tyłu.. ale to tylko moje zdanie - nie muszę mieć racji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna robota R2D2 :) - jedyna krytyka to tylko ciut za mało muskulatury, ale ode mnie i tak 5 gwiazdek :)

 

a jeszce pytanko techniczne bo jestem przed zbrushowaniem mojej postaci - wycisnales to wszystko z zmappera czy wrzuciles HP do maxa (a moze jeszcze inna technika? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że jest gites, cudeńko, miodek, już wiesz :] jak na mój skill nie potrafię doczepić się niczego od strony zgodności z konceptem i poprawności siatki po za tym co już zostało napisane, to się czepie, że jego skóra w coniektórych miejscach wygląda baudziej jak guma [iMO przez color speculara i fakture teksturki], w sumie to kojarzy mi się to z Doomem 3, no i to niby nie jest taka normalna skóra, tylko skóra demona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej chlopaki sie wzrusze zaraz ;) ciesze sie, ze sie podobac, bo troche sie przy nim napracowalem, cóż dodać- czuję się zachęcony do pracy nad jakimś kolejnym modelikiem :)

pozdrowki

 

a zblizenia na leb nie wiem czy jest sens dawac, bo tex jest rozmieszczony tak, aby calosc sie dobrze prezentowala, co znaczy, iz z bliska bez zadnych rewelacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi sie ten model , naprawde widac duzo pracy :)

Co do roboty po kryjomu to zawsze jest lepiej robic cos w cichym i spokojnym otoczeniu , bo jak na forum sie cos wrzuci jakis modelik to zaraz , a tu krzywo a pokaz siatke a ty taki i owaki .....

 

Fajnie jak by modelik w 100% oddawal modelik z gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już komentowałem Twoją prackę R2, ale mam troszkę z innej beczki pytanie do Wszystkich. Co jest z tymi gwiazdkami? Na cgtalk działają jeśli praca dostanie ileś ocen, a tu co? Albo ludzie tylko piszą, że tyle i tyle* dają i nie oceniają albo ilość konieczna do wyświetlenia oceny jest ustawiona, jak dla forum z dużej sieci CGnetwork... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypasny wypas....

 

brakuje mu mazniec (pociec i bruzd, takich cieniutkich wykazujacych zuzycie) oraz razi pewna plaskosc na barkach i ledzwiach (pancerz jest tam mniej zmielony niz na reszcie) pyskowi brak wyrazu agresji na co wskazuje reszta postury i krzywizn.... ale jzu jest wypasny.. mozna go tylko dodlubac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności