Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Pies


Busiu

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadęłem na pomysł takiego oto psa, grafika pochodzi z ideo tutoriala do mayki ale niekierowąłem sie tym video tutorialem bo uzywam cinemy.:P ...... ...... ...... ...... ...... ...... ...... ...... ...... ...... ...... ...... ...... ...... ...... ...... ...... ...... cartoondognq5.th.jpgpiesoy9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm ciekawie to wyglada śmieszne na poczatku myslałem ze sam to robiłes więc bym powiedział fajny pomysł ale jak s tutka to nie powiem. pozatym praca ładna... jak wyżej poprosze siateczke ;)(zasilacz mi działa!!!)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UpdejtCo do miny to ustawi się na końcu razem z pozą.. teraz mam dylemat bo chciał bym pokazać twarz psa i kota a to bedzie cięzkie bo będą stać naprzeciwko siebie. siateczka ..... .... .... .... ..... ..... ..... ..... .... .... pies2bbvu0.jpg

pies2bbsjx4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie robi... sorki miałem pare spraw do dokończenia... zmniejszłem szerokość rozstawienia nóg (lepiej?) i przymierzam sie do naprawy zbugowanej siadki i twarzy. .... .... ..... ..... .. . .... .. . .... .. .. .. . .. .. . . . ... ...... . .... .. . .... . . .... .. . .... .. .. .. . .. .. . . . . .... .. . .... .. .. .. . .. .. . . . piesss0090em1.th.jpgps. dlaczego niedziała mi dodawanie załączników czy to mozlaiwe ze wina przeglądarki.pies2bbsbuc5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny piesek... dosyc charakterystyczny, faktycznie jest podobny do pluto;), ale ta wersja wczesniejsza bez oczu wedlug mnie lepsza, niewiem czy tak ma byc czy nie, ale ja bym te oczy zmienil, moze zrob je bardziej ludzkie?, aha no i niewiem czy jest sens modelowac takie rzeczy jak brwi z jednej bryly, moze poprostu zrob je jako osobny obiekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brwi, to tak jak wyżej. Poza tym IMO : uszy powinny być bardziej płaskie, głowa jest zbyt kanciasta na "czubku", oczy -> łeee - zlikwiduj oczodół i brwi i oczy tak jak w kreskówkach są spłaszcz i jakby doklej do głowy - będzie lepiej ;) , ogon jak u dinozaura, troche nie naturalnie wygląda łącznie nóg z tłowiem - wyglądają, jakby były przyspawane, a one muszą z niego wyrastać.

 

No to by było na tyle. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie popatrz... w dzisiejszych czasach za złe oczy mozna oberwać... niewiem jak mam to naprawic moze jakies referki był bym bardzo wdzieczny bo niechce postaci zepsuć oczami... moze jakis linki z opisu powiem ze niezabardzo wiem jak to naprawić.

Wpadłem jedynie na cos takeigo.piesoko0000nv2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam sie do scenki... ale został mi pchlarz (kot) do zrobienia chciałem uzyskać taki materiał siersci psa czyli niebedzie bumpa raczej plutofc6.jpg

a tu updejt... textury wstepne raczej z nich zrezyguje i namaluje recznie żeby uzyskac klimat.http://server6.theimagehosting.com/image.php?img=1bc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności