Skocz do zawartości

Milf [wip]


kazziu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra jade jakiegoś wipa bo sie mi nudzi, a trenować trzeba. Postawiłem na kolejny portret, wyśniłem sobie jakąs sexy 19-stke ale po czasie zboczyło mi na 40something, u mnie tak zawsze. Tego co juz jest nie bede duzo zmieniał(kształt-nos,oczy itp) tylko w toku pracy ostrzezenia zapodawać jezeli bede cos knocił. Cały projekt od podstaw w shopie tak ze nie wiem jakie tło bedzie i czy bedzie naga siksa czy w skafandrze, sie okaze, w tym przypadku chce pozostac bez pomocy referek od poczatku do konca, a wiec off we go.

 

milf1.jpg

milf2.jpg

milf4.jpg

milf5.jpg

Narazie 2h - 20 min zawracania głowy przez mame, reszta jutro....

Chce uzyskac taki plastyczny, olejny obrazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra, grubo ponad 3 godziny roboty za mna i mam juz jak by to nazwac "szkic" i teraz podniose z 1300 X 1040 na 4100 x 3300 i pojade detale do samego konca, pewnie podniose troche wartosci na stroju, no i tym razem mam zamiar dokonczyc wlosy bo przy poprzednim obrazku skonczylem wlasnie przy tej fazie.

milf7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak dojdę do takiej swobody w robieniu faces, jak Omen, to wtedy się wypowiem. Teraz mogę jedynie pozdrowić i pochwalić :) Pozdrawiam. Chwalę ;) Hej. PS" Unikaj czerni w jasnych tonach, bo robią się brudy. Czernie owszem, ale ostrożnie i zdawkowo w najciemniejszej partii, choć nie polecam."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sobie z niej milf:/ jak juz wspomnial yookeer za duze usta i nos brzydki- za bardzo wysuniete w bok te ,kurde jak sie one nazywaja arhhh, te dziurko-osłonki, powinny bardziej delikatne,subtelne. Druga sprawa to oczy- moim zdaniem za duze zrenice w stosunku do wielkosci galki ocznej. Trzecia rzecz tyczy sie( kurde znowy problem z nazwaniem:p) cienia pod nosem z lewej stronny( tej ciemniejszej szramy)- powinna sie znajdowac tylko pod noskiem, a dalej nieistnieje, to troche wygladzi jej policzki no i uatrakcyjni panne. Zamieszczam obrazek jeszcze bo moich fachowych terminow to niezrozumiesz;p

poprawass5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak dojdę do takiej swobody w robieniu faces, jak Omen, to wtedy się wypowiem. Teraz mogę jedynie pozdrowić i pochwalić :) Pozdrawiam. Chwalę ;) Hej. PS" Unikaj czerni w jasnych tonach, bo robią się brudy. Czernie owszem, ale ostrożnie i zdawkowo w najciemniejszej partii, choć nie polecam."

 

Siema Lacedemon, dzieki za comment, co do tej czerni to niebardzo rozumiem, chodzi ci o czysta czerń stopniowo nakładana czy ogólnie ciemne tony bo osobiście staram sie nie schodzic ponizej tej liniicolor.jpg

podobnie ma sie z gorna granicą, bardzo bym prosił o jakieś wskazówki jak dobierać własciwie kolory(i które ze soba ida w parze ) bo wiekszosc lece na wyczucie.

 

taka sobie z niej milf:/ jak juz wspomnial yookeer za duze usta i nos brzydki- za bardzo wysuniete w bok te ,kurde jak sie one nazywaja arhhh, te dziurko-osłonki, powinny bardziej delikatne,subtelne. Druga sprawa to oczy- moim zdaniem za duze zrenice w stosunku do wielkosci galki ocznej. Trzecia rzecz tyczy sie( kurde znowy problem z nazwaniem:p) cienia pod nosem z lewej stronny( tej ciemniejszej szramy)- powinna sie znajdowac tylko pod noskiem, a dalej nieistnieje, to troche wygladzi jej policzki no i uatrakcyjni panne. Zamieszczam obrazek jeszcze bo moich fachowych terminow to niezrozumiesz;p

poprawass5.th.jpg

 

Jak najbardziej masz racje, na wargami dopiero bede siedział -beda łagodniejsze, bardziej subtelne, oczy tez jeszcze nie tykane specjalnie, narazie przymiarki. Z nosem bede mial problem ale moze pojdzie jakos.

Ps. pozwole sobie umiescic Twoje poprawki na wizji...lubie miec przejrzysto w wątku.

poprawa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz lepiej ale jeszcze to nie to:/ fajna ale nie taka sexy:/ problem sadze w szczegolach tkwi- za duze troche usta, troche brwi moze bym poprawil, sam juz niewiem. Dodaj jeszcze ciemniejszy cien na szyji i basta. Ogólnie pracka fajna, bo stworzyc portret fajnej laluni z pamieci jest ciezko wiec spoko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nareszcie skończyłem, coprawda można by jeszcze ciągnąć ale juz bym sie pewnie nic nowego nie nauczył, w sumie wyszło jakieś 6,5 h.Jak na mój drugi portret myśle ze niema sie czego wstydzić, zresztą oceńcie sami.

 

milf10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo dobra praca. Fajnie zrobiłeś włosy i oddałeś materiał. Z twarzą jes jakby cuś nie tak, nie jest w pełni kobieca (usta sprawiają wrażenie wysuniętych do przodu, podobnioe jak u człowieka pierwotnego - ale to tylko moje odczucie) ale mimo to i tak jest git, no i świetnie zrobiłeś oczy :) rozświetlenie tęczówki, i odblask na gałce. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nos i usta gryzą sięze sobą. Do takiego nosa mniejsze usta. Te u ciebie sa jak dla czarnoskórej laski.

 

Dzieki za krytyke, myśle ze jeszcze sporo treningu przedemna zeby wychwytywac takie rzeczy w lotku, tym bardziej ze samemu ciezko obiektywnie patrzec na prace, na szczescie sa fora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności