Skocz do zawartości

Postać 3D: Kobieta


cojots

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ZiBi_PL- proporcja... hmm... napisz mi co i gdzie pliz.

Vorek - prosze o to samo, referki mam ale kobity w ubraniu i średnio pomocne.

Mortom - dzieki ;)

Gen.Baton - nawet nie wiesz jak bym chciał już to zakonczyc ;)

 

OK... czyli w plebiscycie na kobiete niekobiete wybieraćie toto. Staram sie jakos to dostosować ale wciąz nie uzyskuje dobrego efektu. Prosze wiec żeby ktoś pozbierany w anatomi (czyli każdy kto tylko zechce) obejrzał klip i zaznaczył gdzie poprawic:

 

http://rapidshare.com/files/1710466/_scene.avi.html

 

b7cd9f48-3-jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gen.Baton - hihi... no miss Playboya to nie jest.. walnąłem 1 lepszą z netu.... może żeczywiście trzeba było dać wędkę (strone WWW) niż rybę (refke) człowiekowi (Cojotowi) :P czyli jednym słowem zrobić to co zrobił zeet :)

 

cOJoTS no dalej błędy anatomiczne i to dość poważne. Słuchaj, radze zacząć nowy model... masz już pewne doświadczenie z 1 modelu 2 będzie lepszy... na pewno. Bo poprawianie siatki na taką skale może nie mieć sensu. Ale to tylko sugestia :> Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej co wy chcecie od tej azjatki :O Ładne kobiece kształty ma przecie:] a co do modeliku...no właśnie, nie ma w nim "szkieletu" babka jakby sie rozlewa jakby z plasteliny była, szczególnie z profila jak się patrzy :/ Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cOJoTS, ja miszczu z anatomii nie jestem, ale wydaje mi się, że twoja dziewczyna ma jakieś problemy z żebrami. Znaczy wygląda jakby ich nie miała. Boki powinna mieć nieco szersze tam gdzie klatka piersiowa. Znaczy w ogóle powinna tę klatkę mieć, zamiast talii aż po łopatki. Problem zwłaszcza widać na obrazku "od tyłu".

 

pp,

_3Jane

 

ps. ja też nie wiem, czego chcą od tej Azjatki. Tak wygląda kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności