Skocz do zawartości

Postać 3D: girl [demoreel]


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się rozwinęło! A niedawno tu zaglądałem... Średnio podoba mi się tekstura skóry, wygląda trochę jak maxowy noise, widać to szczególnie z bliska (bez obrazy). Moim zdaniem powinna być bardziej jednolita. Brakuje mi jakiegoś bumpa na skórze. Jej twarz jest mało ekspresyjna, więcej emocji! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przydałoby się więcej kolorku na ciałko by jak ząbiak nie wyglądała.

Nie wiem czy to przez brak brwi czy może usta zabardzo wystają ale po nałożeniu koloru jakoś twarz mało realistyznie zaczęła wyglądać. Albo to przez oświetlenie zabardzo wyraźna jest granica światło-cień na połączeniu okolicy ust i polika. Kurcze nie wiem, sama główka lepiej chyba wyglądała. ;)

 

Mimo że panna mocno odkryta to 1-sze spojżenie przeważnie idzie na twarz, to główny punkt postaci. Czekam na cierpliwie na ładny render odpicowanej twarzyczki. :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie material skory definitywnie do poprawki psuje caly urok, coz jeszcze moglbym zaproponowac, z sylwetki wyglada na to iz jest w trakcie treningu, potyczki,walki choc jej twarz nie oddaje zadnych emocnji.Moglbys miejscami zrobic pot na skorze np. miedzy piersiami i w innych miejscach. No i spotnie wciaz wymagaja detalu. Mysle ze dasz rade ! :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...modelujesz i modelujesz - zroob cos z jej rekoma - sa "be" w poroownaniu do calej osoby- kole w oczy nieludzkie ustawienie- wiem ze to jeszcze WIP ale chociaz odbij ktoras dlon w lustrze bo jak patrze jak trzyma katane to az mnie nadgarstki bola :) -laseczka jest git- nawet nei wiem czy nie wolalbym do czasu ukonczenia modelingu ogladac jej w jakims monochromie bo materialy i tak bedziesz jeszcze tuningowac :D -wiem wiem ze nie mozna sie powstrzymac przed nalozeniem texturki tu i owdzie... - tak czy siak babeczka milusinska pomimo scyzoryka- choc chyba tak sie na niego nie wola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności