Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Pan Prezydent (aka Premier)


Dr0cK

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak zarabiasz w meksyku heeheh...pewnoe przewozisz imigrantow przez granice lub taczki z niespodzianka:P. Respect

 

Hehe - nie stary, to po drugiej stronie granicy zajecie dla coyotes - u nas z Gwatemali po prostu przez granice sami przelaza :D BTW - slyszales o pracy zdalnej przez net? ;) Plus nauczanie angielskiego w szkole i jakos sie kula.

 

Sorki za off topic!

 

Respect ;)

(ty w Londynie? Siedzialem tam dwa latka - pozdrow Oxford Street i Azjatki z chinskiej dzielnicy :D:D:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, oto chyba juz skonczony model. Sorry ale nie mam juz cierpliwosci do Zbrush (chociaz to nie jego wina ale mego slabego hardware`u) W kazdym razie jestem calkiem zadowolony z wyniku....

A Wy co o tym sadzicie

 

Nezumi: chcialbm bardzo odwiedzic Meskyk, mam dobrych znajmoych z tamtad. Po za tym masz szczescie, bo akcent Meksykanski jest jednym z najlatwieszych akctenow hiszpanski... pero accento de Sevilla es horrible y tenia muchissimas problemas para aprender castellano. Por eso por lo menos ahora puedo entender espanol de todo el mundo ;))

 

kaczynskiyr8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to wina swiatla - modelik dobry ale mysle ze troszke zbyt glebokie te pory na skorze, skora delikatniejsza a wyrazniejsze zmarszczki, tak mysle. Ale modelik rozpoznawalny na pewno ;) Dorzucisz teksture i wlosy? (czy on ma wlosy? Nie pamietam....)

 

Dr0ck - ahorita tienes un amigo mas en Mexico, guerito ;) La verdad, puedes entender espanol de Mexico solo quando estas en Mexico. Tenemos muchas palabritas de doble sentido y frases especyficas de Mexico ;). Lo mismo es en Colombia, Venezuela, Argentina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Teraz juz wiem dlaczego niemiecka gazeta nazwała takj tych bliźniaków, na tym modelu wyraźnie widać - podobieństwo jest naprawde duże, kartofel jak sie patrzy :P Mam nadzieje ze nie pójdę za tą wypowiedz siedzieć ;) Chociaż w naszym kraju teraz to juz nic nie wiadomo. Chyba model był bardziej podobny przed Zbrusem. No ale zrób koniecznie jakąś texturke to wtedy ocenię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. sama twarz ekstra.. Ale nie wiem czy do konca jest to jarek albo leszek. bardziej demonicznie wyszedł. może odkryłeś ciemną stronę braci (a może jest tylko jeden- ktoś widział ich razem ?!)..

 

ja i tak jestem pod wrażeniem, bo po 10 minutach patrzenia na taką twarzę chyba bym bełtnoł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - nie stary, to po drugiej stronie granicy zajecie dla coyotes - u nas z Gwatemali po prostu przez granice sami przelaza :D BTW - slyszales o pracy zdalnej przez net? ;) Plus nauczanie angielskiego w szkole i jakos sie kula.

 

Sorki za off topic!

 

Respect ;)

(ty w Londynie? Siedzialem tam dwa latka - pozdrow Oxford Street i Azjatki z chinskiej dzielnicy :D:D:D)

 

W Angli jestem od urodzenia:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja tu powiem... To trudno będzie i to zrobić, bo jedna połowa z drugą twarzy w naturze się różni...(na tym polega urok modeli 3d)

 

watro nad tym pomyśleć... Inaczej wyjdzie ci zbyt ładny... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności