Skocz do zawartości

Scena 3D: Pokój - study room


Bonifatz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

True, światło dobywające się z lampki na biurku ma jakieś takie strasznie ostre 'krawędzie'. Trochę też pusto w drzwiach po lewej, no i drzwiczki w biurku, ze względu na brak gałki, będzie trzeba podważać nożykiem do papieru ;) Acha, czepię się jeszcze zegara na ścianie - trochę płaskawy...może pokusiłbyś się o wskazówki w 3d?

 

Poza tym fajnie. A podłoga nawet bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widze ze MR poszedł do przodu z maxem 9, naprawde fajnie wygląda render tak samo jak i shaderki ...

 

Tu Ciebie sprostuje. Mental był jest i bedzie swietnym renderem. Wszystko zalezy od osoby ktora sie nim posluguje (umiejetnosci, wiedzy).Jest duzo bardziej skomplikowany, niz np. Vray. Gdzies kiedys slyszalem ze spod maski tego rendera zusykuje sie najlepsze efekty tyle ze trzeba miec ta wiedze:).

 

Bonifatz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to zajefajnie. Sam mam zlecenie wyrenderowania wnętrza i już mam dość strasznie się przedłuża render a efekty do du... Jakich materiałó używałeś DGS czy standardowe maxa? I jakbyś mógł zapodać ustawienia GI i FG. Błagam pomóż!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaco: uzylem tylko standardMax i Arch&Design mentala.

 

@SWRSC : hehehe obiecuje poprawe nastepnym razem :D ... w powijakach mam nastepna scene (ktora Tobie pokazywałem) jak skoncze zlecenia to zabieram sie za nią.

 

Tymczasme wracam do układania klocków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze mr robi siepopularny. Ja ciągle nie rozumiem dlaczego wielu ludzi się tak dziwi że ktoś używa mr a nie v-raya:) Dlamnie mr jest przyjemny a i na forum jest dużo przydatnych info do niego:) A co do pracki, bardzo fajnie wyszło:) fajny laptop w... laptopi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności