Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Alfa Romeo 159


patry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, skończyłem już ten model, poniważ już nie mam do niego siły i chęci.

Pewnie powiecie mi teraz, że lepiej by było, żebym zostawił sobie ten model i za jakiś czas do niego wrócił ale ja gdy choć na kilka dni zostawię coś na kompie i nie będę tego ruszał to na 100% o nim zapomnę i dlatego wolę dać skończony model teraz niż nigdy.

Specjalne podziękowania dla Mastera Kiełbastera który pomógł mi w zrobieniu studia i lakieru :**** Jesteś boski :****

Renderer - oczywiście Mental Ray

 

alfaromeo159przodwh4.jpg

 

alfaromeo159tylye3.jpg

 

Pzdr 4 all :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość George82
master -> specjalnie to zrobiles?:*

mi tez to wyglada na jakis sabotaz...:)

 

 

 

Render nieciekawy, wszystko sie swieci jak psu cohonez. Modelu przez to prakrycznie nie widac, a przynajmniej nie mozna sie skoncentrowac. Daj clay'a i siatke, to Ci powiedza jak sprawa wyglada...:)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak psu cohonez hehehehe szczal w dzisiatke.

 

1.Wypuklij znaczki.

2.Gdzie klamki?

3.Gdzie swiatlo migacza z na boku przy drzwiach.

4.Hmmm chyba sam wiesz juz co.

5.Kijowo to wyglada zrob cos z tym jesli chcesz na widok to wystawic.

6.Dziwny kancik bardzo slabo widac:)

 

-A o dosuniencie nie wiem chyba ze to zgodne z referkami jest-

 

I ostatnie ten lakier zrob taki czerwonawy jak na zdjeciu i troszecze bardziej matowy

 

No coz i na koniec zrob pozadna scene bo widac jak sie tam z tylu konczy plane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gen.Baton w neiktorych kwestiach sie mylisz!! popatrz na referki a zobaczysz ze sa klamki a dosuniecie jest niezgodne z referkami! model praktycznei moze byc tylko ze tyl krzywy i pare niescislosci z oryginalem jak juz pisalem w WIPie!:) Render paskudny! bardzo paskudny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gen.Baton w neiktorych kwestiach sie mylisz!! popatrz na referki a zobaczysz ze sa klamki a dosuniecie jest niezgodne z referkami! model praktycznei moze byc tylko ze tyl krzywy i pare niescislosci z oryginalem jak juz pisalem w WIPie!:) Render paskudny! bardzo paskudny!!

w sumie zgaszam się. ale Patry zrobił duże postępy jesli o modeling chodzi. Shadery zaś leżą jeszcze totalnie dlatego sygeruje Claya z siata.

Co do finisza, mocno pospieszony on ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie oświetlone opony i nadkola. To chyba jakiś modding z diodami LED bo tam swiatło trafia wyłącznie podczas dachowania. I jak w większości przypadków paskudne kanty na krawędziach miejsc mocno oświetlonych. Brrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chcialbym miec ta wiedze co on ma teraz

 

To było do mnie?? Jeśli tak to dziękuję :)

I ogólnie dziękuję wszystkim za komenty :)

 

Oto dla was clay render i siatka

 

clayprzodwx8.jpg

 

claytylel8.jpg

 

siaoapaltaomastooblastaoir7.jpg

 

I narazie oceniajcie tylko to, bez rendera i oświetlenia :)

Ściągam właśnie triala 3dsmaxa 9 i jak ściągnę to pobawię się nowym car paintem i może wyjdzie lepiej.

PZDR :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero siatka pokazuje jak wiele jest niedociągnieć. Mysle ze musisz jeszcze powrócić na pole bitewne chłopie. Nie wnikajac w zbierznosc z oryginałaem moge nawyliczac sporo choc juz to robili węc nie ma sensu. Najbardziej wkurza jednak wgniecenie na bocznej przedniej szybie, i płaskosć połaczeń powierzchni dachu z szynami jest fatalna, robi wrażenie jakby dach robiło sie z 1 blachy na płasko rozwijanej po szybach a tak przeciez nie jest ! musisz to poprawić. Opony mają dziwną geometrię.

Samplowanie GI czy FG nie wiem co tam uzyłes złe.

Także wracasz do deski kreślarskiej ;) nim bedziemy o tym rozmawiać w kategoriach dzieła zyciowego jak poruszona przez ciebie "katedra"

Mniej jarania się więcej pracy i czekaj az inni zaczną sie tym jarać taka moja rada - cecha zwana skromnością to.

Życze dalszych wyraxnych postępów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"darowalibyscie sobie te wirtualne gejostwo ;]"

Albo podwalanie sie pod masterkiełbastera i knyshe :p

Co do modelu to nie jest zle ale render, studio skopane chyba master jeszcze raz bedzie ci musiał pomoc ale teraz to rob tak jak ci mowi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności