Skocz do zawartości

Scena 3D: pokój


etyr11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kolejny raz wzialem sie do modelowania mojego pokoju- tym razem bardziej szczegolowo. Na razie nie wiele, ale mam nadzieje, ze stopniowo bedzie przybywac elementow. Licze takze na wasza pomoc , zwlaszcza gdy juz skoncze modelowac i wezme sie za materialy i rendering. A na razie prosze o uwagi i spostrzezenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie, tylko 2, bo tam w jednym miejscu, gdzie zegar łączy się z podstawką, są one potrzebne. tzn. tak mi się wydaje. poza tym te wszszystkie przełączniki można by zrobić 20-side`owe, albo mniej, w sumie tego tak nie widać, jak potem jest render całego pokoju. ale jesli ma supermaszynę z NASA zamiast kompa, to może mu się wyrenderuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, nie osmieszajcie sie - to jest klecznik i jest duzo bardziej wygodny i ergonomiczny od standardowych krzesel. Jak ktos dlugo siedzi przykompie to po kilku ( u mnie po 5) kregoslup szlag trafia ( w wieku 30 lat juz zaliczylem wizyte w szpitalu przez LS). Matti - rozwalaj sie swoim krzesle z oparciem - jak zaczniesz pracowac przy kompie po 14h dziennie to po kilku miesiacach takiej pracy przetestuj klecznik - ciekawy jestem jak daleko rzucisz swoim krzeslem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio takie krzesło widziałem w jakimś sklepie, posiedziałem nawet troche i musze przyznać, że jest naprawde wygodne, ale śmiesznie wygląda jak ktoś na nim siedzi (jakby klęczał)

Model w porządku, narazie trudno powiedzieć coś więcej, ale czekam na akutalizacje. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etyr11, co do tego kabla to sprawdz czy przypadkiem nie jest on sklonowany... Tak mi przyszło do głowy jak bawiłem sie w scence.

W miejscu krzyżowania sie boksów na tej samej płaszczyźnie też mam czarną plame...

 

plamaps2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturprx2- nic sie nie krzyżuje i na pewno nie jest sklonowany ale dzieki:)

chydy- moze sie myle, ale w vray'u nie ma FG, tylko w mentalu. Ja uzywam vraya.

Ma moze ktos inne propozycje co do tych bugow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość koncentrat

Mnie się podoba, wszystko jak ma być - od razu widać że to komplet "Red Black & white" :) realizm

O cieniach w Vrayu się nie będę wypowiadał bo używam FinalRendera

Teraz przydałoby się trochę bibelotów bo na razie trochę pusto jakby nikt nie mieszkał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności