Skocz do zawartości

Film - Zapałka


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fight Club nadal inspiruje:). Poza tym widac ze caly filmik jest robiony pod sekwencje zapalania gazu (nie podoba mi sie ze jest to ewidentnie zauwazalne). Gryzie sie tez bajkowosc ujec w pudelku z fotorealizmem ujec z blatu, a sama zapalka nie pasuje do zadnego z tych swiatow - zreszta wykonana jest jakby w pospiechu. Podoba mi sie tylko 3D motion blur:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne bardzo, pomysl swietny, ciekawie opowiedziane. Ale wlasnie biorac pod uwage, ze tworcy sa profesjopnalistami z bogatym dorobkiem - kilka rzeczy razi. Kerning w napisach poczatkowych i koncowych wymaga poprawy. Chwilami ruch kamery brakiem plynnosci wybija z rytmu, jak w poczatkowej scenie podjazdu do pudelka i krazenia wokol palnika na koncu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam pomysl jest tak wyswiechtany jak stara szmata i nie byloby w tym nic zlego gdyby nie pseudo wydumany 'intelektualiz' w tym filmie, ktory mnie osobiscie odrzuca, wszystko jest kwestia przedstawienia jak mawiaja starsi ...

jak dla mnie mozna bylo sie przylozyc do scenariusza bardziej niz do wykonania bo historia w stylu pokaze wam historie dazenia do celu,szczescia ...bog wie czego na przykladzie zapalki jest poprostu malo odkrywcze, przy najmniej w tym filmie i nie wiem dlaczego tak czesto skupiamy sie na wizualnych efektach a tresc puszczamy bokiem...to chyba jakies zboczenie zawodowe ech

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholipka no o tym nie pomyslalem w takim razie wycofuje wszystko, jesli to reklama to ma sens...tylko kto wyemituje taka dluga ? ;)

 

a tak na powaznie nie chce sobie robic jaj z filmu bo naprawde wizualnie prezentuje sie bardzo fajnie, chodzi mi tylko o tresc tego calego przedsiemwziecia troche rozdmuchane to to ...nom i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, myślałem że padne na podłoge i popłacze się ze smiechu jak to oglądałem. Myśle że Valkirie Wagnera były by lepsze.

Zapałka próbuje się wydostać pod koniec jak plemniki z filmu woodego alena.

 

Wykonanie dobre.

 

Jeżeli autor chciał zrobić coś intelektualnego to mu nie wyszło, Jeżeli chciał zrobić parodie to 9+0 (nie 10/10 za to że niema Wagnera):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl kiepski, wykonanie strasznie nadetne, przekombinowane, muzyka jeszcze podkresla pompatycznosc calej historii. Na szczescie technicznie bardzo ok, chcialoby sie zobaczyc wiecej 3d, czepiac sie mozna jak zawsze do wszystkiego, ale nie ma sensu. Szkoda troche, ze tresc tak odstaje od formy. Gratulacje skonczonego filmiku, nie jest to prosta sprawa, fajnie, ze cos sie dzieje w tym kierunku, nawet jak nie zawsze w kazdym aspekcie jest to do konca udane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość korkitalib

bardzo prosze autorow filmu o oddanie mi 5min ktore stracilem na ogladaniu Waszego filmu. Przypuszczam ze autorzy filmu chcieli ukazac kontekst "macicy" jak w filmie obcy, ale odnosze wrazenie, ze Tworcy zagubili sie jak bohaterzy w filmie "zagubieni w kosmosie". Mysle ze mozna by podciagnac interpretacje filmu do kompleksu penisa. Szkoda ze Freud nie zyje bo moglby z tego obrazu napisac kolejna rozprawe naukowa. Mam nadzieje ze autorzy filmu nie zrobia kontynuacji pt "zapalka 2 reinkarnacja". Zakladam, ze obraz ten byl wykonany na zajeciach na 1 roku, bo nie uwierze, ze jest to profesjonalnie zrealizowana animacja. Do wszystkich artystow - tak naprawde we wszystkich filmach nie ma tresci o chwale Jezusa - wiecej religii w tworczosci ! odwagi bracia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korkitalib: Bardzo prosilbym wypowiadac sie w liczbie pojedynczej jezeli chodzi o autora tego filmu. Autorem jest jedna osoba czyli Daniel Zdunczyk a nie kilka osob. Ja osobiscie nie poczuwam sie do tego abym byl autorem. Raczej bylem wykonawca kilku elementow jako osoba pracujaca dla Daniela a nie dobrowolnym pomyslodawca. Wykonywalem zadana mi prace za ktora dostawalem kase.

Dziekuje za uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość korkitalib

spoko spoko nie stresuj sie i tak wszystkich pociagniemy do odpowiedzialnosci za ta kiche :D. Odkupisz swoje grzechy jak zrobisz animacje z Biblii o gorejacym krzaku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności