Skocz do zawartości

Wiz: Salon


Georgas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co wizka jakiegoś salonu, pokoju wypoczynkowego itp. to ja mam coś w stylu "de ja vu" a może mi się wydaje. Zawsze ten sam schemat: plasma, po bokach 2 głośniki, jakiś sprzęt pod telewizorem, po środku szklany stolik i prosta kanapa na przeciwko, na ścianach grafiki w szklanychch antyramach i mebelkowy minimalizm. Za kamerą jest pewnie wielkie okno na całą ścianę ;)

 

Pewnie marudzę ale jakoś tak mi się to rzuciło w oczy, sorki że padło na Ciebie, bo tak w ogóle to jest całkiem fajnie, brakuje mi właśnie tego "polotu" czegoś nowego i innego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wizka jakiegoś salonu, pokoju wypoczynkowego itp. to ja mam coś w stylu "de ja vu" a może mi się wydaje. Zawsze ten sam schemat: plasma, po bokach 2 głośniki, jakiś sprzęt pod telewizorem, po środku szklany stolik i prosta kanapa na przeciwko, na ścianach grafiki w szklanychch antyramach i mebelkowy minimalizm. Za kamerą jest pewnie wielkie okno na całą ścianę ;)

 

Pewnie marudzę ale jakoś tak mi się to rzuciło w oczy, sorki że padło na Ciebie, bo tak w ogóle to jest całkiem fajnie, brakuje mi właśnie tego "polotu" czegoś nowego i innego.

 

Pozdrawiam

 

""Za kamerą jest pewnie wielkie okno na całą ścianę ;)""

 

Zbawne:)

hahaha xD

 

 

 

ale stronke www to masz ładną:)

czekam na dział animacja

pozdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek, zgadzam się. Mnie jeszcze irytuje wrzucanie takiego beznadziejnego pseudo hi-fi z kolumnami grubości kija od szczotki. Jeżeli jest to vizka to gdzie się podziały kable napędzające głośniki, gdzie są tylne kolumny? System DD 3.1 to chyba jakaś nowość. Ma się rozumieć wzmacniacz w obecnej formie rendera działa w trybie stereo bo tv wygląda na off. Zastanawiam się czy robiłbym sobie "kawkę do telewizora" bo samo pochylenie nad stolik skończyłoby się zmiażdżeniem żołądka. jak się czepiać to na całego. Co to właściwie za naczynia z płynem stoją na stoliku? Czy to wazony na kwiaty czy może woda mineralna w eleganckich litrowych szklaneczkach? Cóż za zbieg okoliczności, że prawie wszyscy wizualizują nowoczesne kubiczne pomieszczenia a o styl Ludwika XIV nikomu nie śpieszno zahaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt jest kilka niedociagniec jak te kable nieszczesne ale mniejsza z glosnikami moga byc bezprzewodowe a satelitki porozmieszczane po katach pokoju czego nie wiedac

gozej ze to nie ma kabli do gdiazdek z pradem :]

 

no ale przecie to render

sciany i kanapa strasznie jakies takie poplamione zreszta te materialy nie za dobrze dobrane a ta kanapa hmm

ale za to bardzo fajnie wyszlo swiatlo wewnatrz dosc realistycznie sie rozprowadza i te delikatne ciebie sa super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie fajnie ale:

- "pochmurny dzien" ci wyszedl bo cienie jakies takie niemrawe

- po co mi stolik do ktorego jest "na oko" ponad metr i zeby cos z niego podniesc trzeba sie niezle schylic, wyglada fajnie ale funkcjonalnosci brak

- fajnie wyszla kanapa, plamy przez niskie samplowanie ale i tak mi sie podoba

- brak jakichkolwiek refleksow na tv, glosnikach i obrazach

+ ksiazki (mimo ze sa wydrukowane na czarnym papierze ;) )

+ fajne rozlozenie swiatla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności