Skocz do zawartości

Scena 3D: Panienka po meczu w kosza ;)


ArTooRo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czas jest bezlitosny dla tej pracy jak widać :P

Update raz na kilka miesięcy nie powala częstością :D, niemniej jednak będę sobie dalej dłubał to swoim tempem.

 

Zmiany w toku. Z tych najbardziej głównych to wymieniony łeb, kolory gaciuf i skarpetkuf, ogólnie skarpetki, butelka, smrodorant i inne pomniejsze badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad tym jeszcze popracuję - mam zamiar przeteksturować ją od szyi w dół i zrobić w końcu porządnego speculara i reflecta plus w późniejszym czasie dodać kropelki potu. Dzięki, że zwróciliście na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj slabe to strasznie na razie :(

 

czy Ty masz jakies refki do tej sceny? Jesli jestes zainteresowany moglbym we wtorek zrobic dwa skany zdjec z albumu 'Playboy blondes' aktorki Lari Laine (z maja 1958) gdzie wystepuje w dokladnie takich samych klimatach, na necie niestety nic nie znalazlem, poza takim malym obrazem:

 

9dbc_1_sbl.JPG

 

czolem

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie masz na myśli pisząc "oj slabe to strasznie na razie" ?

W tym momencie patrząc na fotkę którą podesłałeś to stwierdzam, że musiałbym rzucić to co zrobiłem i zacząć wszystko od początku, a na to aktualnie nie mam siły. Refki do tego mam tylko szczątkowe, bo sam wygląd obrazka (kompozycja, kolory, oświetlenie) starałem się wypracować od zera samemu, z refek korzystałem wchodząc już w szczegół. Z chęcią skorzystam z Twoich refek, ale teraz to nie za bardzo wiem co mam robić, czy po prostu nie dać sobie całkowicie z tym spokoju. Bo może błądzę w tym przez tyle czasu, że już i tak nic dobrego z tego nie wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli swiatlo, material skory ktory zamiast wygladac 'mokro' wyglada plastikowo, do tego kompozycja mi nie lezy (ta pani wrecz rozsadza tamy obrazu), do tego strasznie to wszystko przejarane i kompletnie straciles detal w cieniach itd itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArTooRo zapodaj sobie jakieś fotki skóry hires coś jak na 3dsk mają i zrób porządną texturę skóry i dobrego speculara. Popracuj też nad materiałami ubrania i wtedy jak już będziesz miał dobre mapy koloru i speculara to można kombinować z światełkiem i ustawieniami materiału. Tego materiału co teraz jest nie ma co tuningować ja bym zrobił nowy oparty na dobrym kolorze i specular bo model jest bardzo dobry więc szkoda go zmarnować. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności