Skocz do zawartości

Scena 3D: Panienka po meczu w kosza ;)


ArTooRo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziękuję ponownie za komentarze :D

 

Hmm z piersią to nie do końca jestem przekonany czy jest większa, na modelu nie jest, ale skoro sprawia takie wrażenie to coś z tym zrobię. Z brwiami może pokombinuję pod koniec, włosy...

 

...Włosy i oświetlenie to kolejne zmiany w tym update'cie. Wydaje mi się, że to zmiany na lepsze, ale Wy oceńcie :)

 

Najgorsze, że czas ucieka - jak to zdążę do końca grudnia to jestem Clint Eastwood.

 

...aha no i zmieniłem gatki :D (modelowi 3d XD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks ludzie!

 

Nad butami myślę - nie wiem czy założę na nogi czy będą się walały obok na podłodze (jeśli tak to poprawię stopy) - jedno jest pewne: na pewno je zrobię.

 

Uaa, uff... czas ucieka - 4 dni raptem zostały...

 

Wstawiłem babkę do pomieszczenia (coś się powaliło ze światłem przy stopach) dodałem definitywnie koszulkę, może coś pokombinuję jeszcze z materiałem tegoż ciuchu, oczy się za mało świecą no i nie ruszałem jeszcze zgięć po riggu.

Z lewej strony będą szafki i ławeczka, na podłodze piłka, buty i jakieś ciuchy (skarpetki pewno). No i pyknie się jakąś małą postprodukcję na kuniec.

 

...aa i siatkę dam na koniec (opcjonalnie kuniec).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie idzie, ale żeby aż tak się zachwycać?

Koniecznie popracuj nad materiałem koszulki by nie wyglądała na plastikowa i majtek, coby różniły się od czarnej plamy. Czyżby temat pracy jakoś wpływał na obiektywizm myślenia? :P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentsy i sugestie :D

 

Koszulkę poprawiłem (w odpowiedzi na pytanie: tak, modelowałem ją ręcznie), stopy poprawiłem (ale buty i tak będą założone), światło zmieniłem (bo się okazało, że GI miałem stanowczo za słabe, wręcz śladowe) i... obrazek jest według mnie nudny :/ Muszę jeszcze pomajstrować przy oświetleniu, oczywiście dodam buty, ręcznik, szafkę (tam po lewej gdzie jej jeszcze nie ma :P) Poprawię jeszcze podłogę, bo jest be. Nie wiem czemu tak cień dziwnie wygląda przy jej prawej stopie, ale to rozgryzę.

 

...najgorsze, że zostały mi tylko 2 dni (bo nie będę robił w Sylwestra przecież) !! help !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności