Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Astra GTC


pecet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model oczywysie wypas, materialy oczywiscie takie zostac nie moga, jedynie do felg sie doczepie - poprzedbnie podobaly mi sie bardziej - te sa zbyt wystajace i jakos tak wogole mi nie pasuja... Mam nadzieje ze wnetrze przednich swiatel wyglada jak wyglada z powodu testowych materialow a nie bugow w modelowaniu? ;P

Pracuj pracuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sharq1 - materiały naprawde aż takie tragiczne? Lampy hmm chyba je troche jeszcze dopracuje bo faktycznie troche tam łyso, foelgi zostaną te bo takie są w oryginale, tamte są od saaba którego kiedyś robiłem :)

Busiu - a prosze :) AstraGTC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z materiałami będziemy się męczyć ;) ale ja ostatecznie planuje zrobić scenkę jeszcze z astrą Twin Top, którą zaczne robić, więc finished work dopiera gdzieś za pół roku, te renderki to tylko dlatego że niechce mi się narazie modelować :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatke dam jak zrobie coś więcej :)

patry- lakier to zwykły raytrace, w reflection falloff i lekko zmodyfikowana krzywa falloffa (mam tego shadera carpaint ale jakiś taki dziwny) studio to twoje tylko takie rozbudowane, na górze jest plane ale specjalnie zmodyfikowany, tak żeby odbicia wyglądały jak wyglądają teraz :p

w środku są bugi może później poprawie, ale one i tak nie będą miały znaczenia bo renderów ze środka nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Pecet no co ty!!??!!??

Do mentala wracaj ty, ty, ty... :P

Pokazałem Ci już przecież to, że można w mentalu uzyskać ten odbłysk z ferrari i że mental w niczym nie ustępuje vrayowi...

Renderek fajny, ale nie widzę tu nic niezwykłego czego mental nie mógł by zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Pokazałem Ci już przecież to, że można w mentalu uzyskać ten odbłysk z ferrari i że mental w niczym nie ustępuje vrayowi... [...]
Nie w tym rzecz, że mental w niczym nie ustępuje vray'owi, mental jest programem "lepszym" i pełniejszym. Problem tkwi w przystępności i intuicyjności, tu mental poprzez swoją profesjonalną formę wydaje się być nieciekawy dla szarego użytkownika.

Ale różnice między programami renderującymi się zacierają, na szczęście. Za kilka lat oba programy pewnie będą miały podobne możliwości i coraz więcej profesjonalnych firm doceni też wartość vray'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, następnym razem niebęde pisał co to za render :p liczy sie efekt końcowy, a to narazie tylko testy więc sie nie martwcie, a krytyka jest mile widziana :)

 

Renderek fajny, ale nie widzę tu nic niezwykłego czego mental nie mógł by zrobić...
najważniejsze jest to, czego nie widać (czas) ;)

 

chvetimateriały mają niski subdiv bo to tylko testy

RA właśnie :)

Dawcio_mmi się bardziej ten ostatni mój render podoba niż tamte z mentala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności