Skocz do zawartości

Teczka 2D: maroński


maronski

Rekomendowane odpowiedzi

zrob dwie wersje taka jak teraz druga z tym chlopcem juz chyba tylko dla wydawcy bo on chyba zepsuje caly klimat tej grafiki ... ciekawe jakby to wygladalo bez tej dziewczkinki ...

 

jest jakas szansa na wiekszy format ?? :D tak w ramczke i na sciane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 361
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WWWoj - dzięki:)

Morbid - dzięki. Jeszcze pokombinuję z łamaniem kolorów. Puszczę Ci próbki.

prrr - tutaj malowałem z a równie dobrze mogłem na. Dlaczego mam zmieniać to co robię odkąd pamiętam? Dobrze mi z tym. Mam ostatnio zlecenia na takie właśnie cukierki.

Lubię inne rodzaje grafiki i malarstwa i doceniam je. Np. Chciałbym malować jak Maniak albo Lace ale robię to po swojemu. Mam takie pędzelki i już. Pozdrówka.

grass - zrobię tak :) Też mi nie pasuje ten ninja. Puszczę też wersję ostateczną.

Ebor - no lubię Beksińskiego ale dalej go widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac coraz mniej beksinskiegu u maronskiego :) i to sie chwali.

Ale nie probowales przypadkiem zrobic xzego w troche innym stylu ? tak dla testu.

Wiem ze fajnie sie robi metada ktora sie robi i dobrze sie zna. ale czasem warto sprobowac czegos innego.

No chyba ze juz ci sie nie chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłonię sie twej technice ooo Maroński ale poniekąd zgodzę się z Othezą, można by coś pokombinować innego bo w tym co robisz do tej pory osiągnąłeś mistrzostwo.

Ja co prawda amator, ale to co ja bym popróbował na twoim miejscu to może odejść trochę od wygładzania/rozmywania niektórych elementów i wprowadził troszkę agresywnego śladu narzędzia gdzieniegdzie. Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś miał doradzić komuś kupno tabletu za dajmy na to 500zł. Co byś mu powiedział? W ogóle, sprzęty za takie pieniądze są już odpowiedniej jakości?

 

Dajmy na to jakiś model Pentagramu, powiedzmy TITAN. http://allegro.pl/item239814608_pentagram_titan_tablet_graficzny_wysylka_w_24h_.html

 

A co do wygładzania w Twoich pracach, myślę że okładce "Cieplarni" to nie zaszkodziło. Ale co do reszty to zgodzić się muszę. Np, okładka "Hominidzi" jest zbyt rozmyta. Czego wprawdzie nie widać aż tak na finalnym produkcie, ale praca aż prosi się o większą szczegółowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dajmy na to jakiś model Pentagramu, powiedzmy TITAN. http://allegro.pl/item239814608_pentagram_titan_tablet_graficzny_wysylka_w_24h_.html

 

 

mogę sie tylko spodziewać co Ci odpisze, zwięźle i treściwie - kupa? sprawdź WACOM (powiedzmy wpisz w alledrogo.pl :) )

 

ale poczekajmy na wypowiedz marońskiego...

 

PS: Tomek, zauważam u Ciebie fajną sprawę, coraz mniej kojarzysz mi się z Beksińskim, wiem ze chwytałeś od niego, ale ostatnio jakoś jesteś bardziej hmmm..ownstyled? ;) nie mowie o kompozycji, bo ostatni łuczek to typowy kierunkowskaz na Becksa ;) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortheza i Maszrum - dzięki wielkie i postaram się czegoś nowego. Faktycznie trochę w lenistwo popadam

Velazques - za 500 możesz mieć niezłe maszynki. Pentagramów nie polecam a Wacoma graphire A3 jak najbardziej ( Mayk - bingo :) ) . Ja jadę teraz na Wacku A5 i nie narzekam. Jak się zetrze to kupię Intuosa 3.

Mayk - Ten łuczek musiałem zrobić bo brakowało miejsca na postacie na pierwszym planie. Doszły mi do zrobienia ludzie - wieprze. Spontanicznie go wrzuciłem. Od Beksińskiego uciekam ale bardzo go lubię :) ... i pewnie nie raz wrócę :)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę teraz na Wacku A5 i nie narzekam. Jak się zetrze to kupię Intuosa 3.

 

Wacku A5 graphire czy intuos? Ja sie zastanawialem swego czasu nad Intuosem A4, ale jego cenka mnie rozwala, nie wiem czy nie stanie na A5..

 

puki co volito2, A6....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca wiem, co jest przyczyną tego mocnego światła, ale prawa noga chłopaczka nie powinna mieć takiego błysku na sobie, bo kwiatek i górka (?) będą rzucały cień, do tego anatomia trochę się pogubiła, szczególnie jego tyłek i prawa ręka, sprawia wrażenie złamanej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niechciany chłopczyk nie psuje całości tak bardzo jak zapowiadałeś ale zgodze się z szalonym, światełko na nogach trochę nienaturalne, głownie byciki wyglądają jak takie adidaski z diodkami świecące, za mocno się wybijają, i tyłek można by mu poszerzyć odrobinę bo ma go za mało po lewej stronie, kolorki git ;]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze w ogóle światło na postaciach nie powinno być takie mocne .. powinno bardziej działac jako bliki ... największym blędem jest światło na lewej nodze chłopca ... skąd się wzieło oświetnlenie z tyłu? I jeżlei już jest to czemu jest tylko oświetlona nóżka?

 

dobra... mam nadzieję że ci się to przyda ;)

 

pstry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Na pewno się przydadzą. Będę przerabiał dalej. Trochę mnie już ta okładka zmęczyła i męczyć będzie dalej bo wydawca dopiero teraz powiedział , że odbiorcą będą dzieci w wieku od 10 - 15 lat więc nie chce przemocy - broń pewnie odpadnie.

Jeśli chodzi o to dziwne światło to musiałem wziąć pod uwagę jego magiczne -

lśniącobiałebutysportowe :)

Póki co wziąłem się za coś innego.

Fantastyka. 2030 rok, Europą zawładnął Islam. Do Berlina dostaje się pilot i ma problemy. Europą rządzą kobiety.

Tyle wiem i działam. Próbuję zbudować jakiś klimat... Nie jestem pewien kolorystyki. Może niebieskie barwy były by lepsze. W tle mam zamiar zrobić miasto z mizaretami - takie typowe dla tej kultury.

Czekam na opinie i podpowiedzi.

pozdrówki

europagt5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad stworzeniem tego klimatu .!!.. ale niech bd troche inny od poprzedniego .. Wciaz czuje te same barwy i kształty .. podobna struktura budowli ,,, mimo ze to ma byc rok 2030..

 

Spróbuj zmienic palete na zupełnie inna (2030 _ to bd jak nic -rok szybkich aut i nibieskiego koloru:) ,, ;])

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos strasznie plastikowe te ostatnie pracki;/ za bardzo kolorowe, anatomia postaci sie gubi-jak dodajesz ubranie to nie czuc materialu,nie ma zgiec,fald, wszystko wychodzi sztuczne;/ no i chyba za duzo korzystasz ze zdjec a za malo sam smarujesz,to tez jakos procentuje na koncowy efekt;/ sory mistrzu za krytyke;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Długo zbierałem się do apdejtu.

Trochę w nim komercji trochę siebie.

 

 

Dwie szybkie okładki.

1057408pe1.jpg1057408cs7.jpg

 

 

skończona pierwsza partia tarota: www.kartytarota.pl

1142979gd5.jpg

 

Próbki statków

1182244ya4.jpg

 

Koncepty arki ciąg dalszy

arkconceptsbymaronskinw4.jpg[/

 

Mam nadzieję, że Jaras i Klicek mnie za to nie zbanują:) Pozdrówka :)

jarasyya3.jpg

 

Conjure wife

conjurewl3.jpg

 

Illusia wersja ostaeczna - bez broni bo to książka dla dzieci

illusiacoverlo4.jpg

 

Po wielu mękach skończyłem "Requiem dla Europy"

reqfe5.jpg

 

i dzisiejsza karta z nowej serii tarota - Arkan Mniejszych

tarotkingra7.jpg

 

Z góry dzięki za komenty i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncepty arki i karty tarota bede sie powtarzal ale rewelacja...

nie wiem czy mi sie wydaje ale ta tanczaca panienka z Conjure wife ma cos nie tak z malym palcem u stopy , na referce tak samo ( fuj ) ;) ... No i z innej beczki gdzie wersja finalna jednej z okladek bez kolesia superbialychswiecacychtrampkach ? :)

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Tak źle nie jest żeby płakać. Przynajmniej jak nie będzie roboty to załapię się na lokalnego detepowca :)

Są też plusy. Można poznać sławnych ludzi i popić ... :)

 

Ja i Aldiss - twórca wielu zajebistych książek i pomysłodawca filmu Spielberga - Sztuczna Inteligencja

 

22399lp8.jpg

 

i z Sapkiem

 

meandsapekjm4.jpg

 

Ale się przypucowałem ... aż wstyd :)

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee fotomontaż;D

a tak swoją droga przez ten avatarek myślalam ze masz koło 40-stki:D

ten ludek co sie wspina wygląda jaby był w poserze trochę robiony-niezłe swiatełko znaczy się;) ale jak dla mnie mógłby byc bliższy-tak na absolutnie pierwszym planie, bo tak, to go zbyt dokładnie nie widać i pracka traci na efekcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje jakiegoś głównego interesującego elementu, na którym można by oko zawiesić. Ale przyznaję, że generalnie jest ok.

To okładka czy coś dla siebie?

Bo ja mam pewną uwagę. Jeśli to okładka, to rozumiem, że lecisz schematami, bo to jest pewne i szybkie oraz tego klimatu spodziewa sie klient. Ale jeśli będziesz coś robić dla siebie to spróbuj, proszę spróbuj nie kolorować tego na zasadzie, że jedziesz wielkim pędzlem w trybie koloryzującym i w ten sposób budujesz paletę.

Sam zobacz: dół jest czerwony, środek zielony a góra niebieska. Ten schemat to pułapka. Pora na następny krok. Wyrosłeś z olejów, może warto wrócić do starego podejścia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

Masz rację Morbid. Na koniec tego etapu przykolorowałem sobie na siłę bo wydało mi się za bardzo monochromatyczne. Chciałbym pomaziać jak na płótnie ale mój Photo paint nie współpracuje z tabletem jeśli chodzi o nacisk.

Maluję a później zdejmuję nadmiar wyrównując. Cały czas na warstwach. Pokażę Ci na miejscu :)

 

Wrzucam poprzednią - taką jaką chciał klient. Jeszcze sporo do dodania. Stateczki platformy.

Tak w ogóle to nie napisałem co to ma być. Autor książek o Torkilu - "Gamedec" zlecił wykonanie tego miasta. Nie wiem czy to będzie okładka (pewnie tak) ale głównie chce tego miasta do celów promo.

Z dnia na dzień dowiaduję się coraz więcej szczegółow na temat tego miasta.

Wszystko ma autor przemyślane więc jadę tak jak mi tłumaczy. Nawet logosy firm są ustalone i każdy transport czy stateczek. Po prostu masakra. Lubię ten obrazek ale na razie się nim przejadłem.

Pozdrówka.

 

gamedecmonocr5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo.. ten monochrom o niebo fajniejszy niz ten z rudym dolem :) a tak swoja droga to troche mi brakuje twoich wlasnie bardziej monochromatycznych rysunkow... takich jak ten wiatrak w zieleniach na przyklad... wiem, ze te twoje kolorki wynikaja glownie z wymogow klienta, ale coz... pomarudzic zawsze mozna ;)

 

a poza tym to zapomnialem wspomniec, ze rysun jest kozacki!

 

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności