Jump to content

Scena 3D: Wisielec


flashmaster
 Share

Recommended Posts

to ja zaczne!:)

1sze co rzuca sie w oczy to kreeeeeeeew na scianach!tylko na sicanach!:) nei ma jej nigdzieindziej! a przy takiej rozpierdusze to powinna byc wszedzie! !

2. Firanka ma taki sam material co sciana?:>

3. popracuj nad swiatłem

4. Wyglada jak skoczek Bungee a nie wisielec.... zacznijmy od tego ze wisi bez kropelki krwi!to jego zabili czy juz przyszedl do takiego pomieszzcenia?!

5. 1szy raz widze zeby morderca Mył siekiere po zbrodni i odwieszał ją na miejsce!...zreszta to bardzo niebzpieczne trzymac siekiere tak jak u icebi!;)

5. Lustro!BRZYDAL!

i kolejny zlew bez odpływu!:P

Link to comment
Share on other sites

to samo co wyżej, ale dodam od siebie, żeby całą podłogę krwią pochlastać i żeby taką smugę, jakby gościa ciągnęli. ponadto samego ludka podwieś na szyi może, będzie bardziej wisielec :D i podziuraw go trochę.

na stoliku dałbym jakieś różne zakrwawione narzędzi do wyrafinowanych tortur... siekiera jakaś taka już oklepana... może wiertarka (widziałeś "Hostel" Tarentina? xP) i oczywiście rękawiczki, takie lekarskie, zaakrwawione :D

jak zrobiłeś taki fajny pentagram? twojej roboty? podziel się grayscale mapą czy czegotam użyłeś :D:D ładnie prosze ;)

Link to comment
Share on other sites

siekiere odstawił na ściane i powiesił?;> naciągane, prosimy ją ciepnąć w nieładzie zakrwawioną na podłodze. a gościa bym nie wieszał tylko w nieładzie walnął na podłodze, zapełniułby wolną przestrzeń WIEEEEECEEEEEJ bruuuuduuuu WIEEEECEEEEEJ detalu;) ,mydło, woda na kafgelkach, spływ-kratka w podłodze, rozwalone ściany, pajeczyna, puszka po spray-u rozwalone kafelki pęknięcia na zlewie więcej syfu na stoliku, także porozrzucanego po podłodze. gaśnica. to tylko pomysły, ogólnie więcej detalu;)

Link to comment
Share on other sites

światło leży. mdłe i bezpłciowe....

heh. vizke będziesz robił czy jak? :]

 

gdzie zacieki na zlewie? gdzie dpadający tynk ze ścian, walające się gazety i pety na podłodze? czemu nie wisza jeszcze jakieś kable? czemu nie ma mocno świecącej żarówki oświetlającej złowrogo wisząca postać? czemu ogólnie jest tak sterylnie?

 

póki co wiem, że to przymiarki ale jeśli pociągniesz to dalej w tą stronę to kiepsko będzie... obejrzyj film "Siedem". taki klimat bym tam widział.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jak wspominałem dopiero zaczynam i zamierzam dodawać detale powoli narazie troche zabryzgałem podłogę i trupa. Na pewno skorzystam z rad i dodam pety, gazety żarówkę i sporo śmieci aktualna wersja wygląda tak:

 

[ATTACH]40413[/ATTACH]

 

 

a tutaj pentagram i sporo fajnych teksturek (nie mojej roboty):

http://www.davegh.com/bladenew/layers.htm

Link to comment
Share on other sites

Wkurzyles sie na 8letnia stostre? Zabrales jej ulubina lalke (Kena), wysmarowales wszystko keczupem (kechapem) i zdemolowales przy tym caly dom dla lalek. Coz ci dziewczyna uczynila?

 

Nie no...na powarznie: tak to wlasnie wyglada. Wez se do serca slowa Vorka

Link to comment
Share on other sites

koleś poprostu chciał zrobić coś krwawego niekoniecznie z sensem, a że nikomu przy tym krzywdy nie robi jak w przypadku niszczenia ulubionej lalki siostry to ja w tym nic złego nie widze

 

o ile wykonanie pracy skłania się w dobrą stronę o tyle jest ona wartościowa czy przedstawienie kwiatka na łące narysowanego w paincie jest lepsze od zrobienia w 3D pracy bez koncepcji?

nie sądze

Link to comment
Share on other sites

bez pomysłu troche i przez to nieciekawe (wizualnie też) ale spróbuj to wyprowadzić na jakiś rozsądny poziom...to cie wiele nauczy. Ja proponuje zacząć od wisielca...jezeli juz dałeś tam te wszystkie "szatanistyczne" rzeczy to bądz konsekwentny i powieś pana tak zeby jego stopy były na wysokości głowy jego oprawcy...każdy głupi wie ze w tej pozycji najlepiej sie patroszy :]

Link to comment
Share on other sites

Guest michlord

Ja to co do człowieczka to jak tyle krwi jest to czemu nie widać cięć tylko jakiś bród na nim.

===========

Zrób może tak że ręka w zlewie jest, same nogi wiszą, a tułów z głową z pod firany wystaje... :)

Link to comment
Share on other sites

coś ode mnie:

to powinno być chyba od 18 lat:P

Z kółeczkiem dla dorosłych:) A dalej... No popracuj nad światłem, bo jakoś tak ciemno i monotonnie, materiałami i teksturami... Jakoś antyaliasing padł bo na przykład ta żarówka kwadratowa na brzegu. Podpisuje się pod tym co wyżej, że dziwnie mu te ręce wiszą, proporcje padłym człowiek jest wielkości co topór, piła tyranozaur:P Trzymaj się i walcz a coś z tego będzie!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy