Skocz do zawartości

Postacie 3D: Antyczne karate


FaNTOMAS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dzisiaj z nudów wyskrobałem coś takiego: Głównie MAYA i Zbrush Detal.

 

Niech ten kadr was nie zmyli oni się nie bawią :-) ani nie pedalą, jeden wynigina rękę drugiemu. Dopiero po całym rederingu się skapnąłem, że wyszło troche perwersyjnie. Ale cóż, zapraszam do komentowania.

 

Pozdrawiam!

 

1.jpg

 

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

coś dziwnego stało się z mięśniem ręki kolesia który leży na ziemi, dokładniej część między łokciem a ramieniem. To chyba triceps xD (a może tak ma być, nie wiem bo nie znam się na anatomii). Jeszcze palce u stóp do wymiany, i to całkowicie.

 

ps

mięśnie inne niż rąk też mogłeś lepiej zaznaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jakiś dobrych referencji umięśnienia (chyba tak to sie pisze), bo tutaj wygląda to jak dla mnie bardzo nienaturalnie, na pierwszym jak wcześniej zauważono zgięcie łokcia, na drugin wyginana ręka i dziwne wygięcie siatki, które sprawia wrażenie złamanej kości.

 

Czyli technikalia : OK, anatomia : nie OK ;)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda że ta praca leży w finished work. Jeśli nabierzesz doświadczenia z anatomii, to dokoncz tą prackę, bo naprawdę poza zrobiła na mnie duże wrażenie.

 

Jedna uwaga, ten pan z góry powinien miec prawą nogę wysuniętą "zdecydowanie" do przodu. Wyobraż sobie atakującego, a jego stopy są blisko siebie. Raczej to jest słaba postawa. Pokaz go z rozkroku.

Tutaj atakujący nie może miec stopy blisko siebie. To tylko moje zdanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FaNTOMAS twoje podejscie jest super, jestes jednym z co maja papierek i mysla ze sa artystami :D heeee idz na ten rysuneki malarstwo oni beda cie uczyc jak stawiac kreski, po co ci te ksiarzki myslisz ze jak przeczytasz kawalek tekstu to juz bedzesz wiedzial to trzeba obserwowac a nie jakies ksiazki czytac, to jakies brzydkie jest to co ty tu pokazales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności