Skocz do zawartości

[wip]Postać3d- Eragon (zaczynamy :))


madman1987

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zmontować sobie własnego Eragona :] Narazie sam koncepcik, ale juz jutro zamieszcze modelik. Chcę wrócić do korzonków i modelik będzie miał jakieś 1k do 1,5k maxymalnie + sam colorek. Takie ostatnio jakieś retro mamy :) Cóż więcej, nie będzie to wierne odwzorowanie książkowego Eragona, raczej moja prywatna wizja chłopca. Btw polecam książkę :)

eragonox8.jpg

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na naszym forum harrego nie bylo XD jeszcze :] ale po tym jak go zrobil Ben Regimball to raczej nikt sie tego nie podajmie :]

co do eragona postanowilem go zrobic, bo design filmowy kompletnie mi sie nie podoba i troszke rozmija sie z moim odbiorem swiata przedstawionego w ksiazce, Ci ktorzy nie czytali powinni, to na prawde nie jest harry a fakt, iz ta opowiesc zrodzila sie w glowie 15tolatka w moich oczach stawia ksiazke i autora baaardzo wysoko ;)

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, film dość sporo mija się z książką, są takie kosmetyczne błędy jak np kolor włosów Eragona (w książce miał ciemnobrązowe, w filmie blond), ale są też takie... khm, "większe", o ile to slowo wystarczy :) W każdym razie powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny koncepcik - lubie takie klimaty....co do modelu równiez nieźle i teksturka udana ale troszke się przyczepie bo model 3D różni się nieco kilmatem od konceptu - koncept taki troszke mangowy a modelik raczej nie...ale twój koncept i twoja wizja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komenty, mrw 1980, koncept taki jest bo taka (na to wychodzi :)) mam kreske i lubie tak rysowac, ale modele mangowe raczej dziwnie wygladaja z detalem, wiec modele robie raczej komiksowo-realistyczne :P prrr szalony- super pomysl, ze tez na to nie wpadlem, thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności