Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

l_9d58fc9614b44cbc975cf383b692a298.jpg

 

 

Ra moja panna nie skalała by sie biodrowkami :D

to nie moja dziewczyna chociaz z niej b. ładna dziewczyna [w wolnym tłumaczeniu -> fajna dupeczka ][nie wiem czy uzycie takiego słowa jest karalne; ale nie da sie tego inaczej określić poprostu! :)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Aniu ;* tak sie nie powinno w sumie określać dziewczyn ..

no ale watpie zeby to przeczytala ;>

~a męska część zrozumie ;P

 

ale na wszelki wypadek zmienilem troche ton tej wypowiedzi :)

 

(już nie wiedziałam kogo cytowac, ale powiedzmy, że to pasuje;))

ja tam osobiście nie mam nic do tego słówka, gorsze jest w innej odmianie;) ale zastanawia mnie dlaczego my kobiety, nie mamy takiego pociągu do mówienia np: " Fajny z niego siusiaczek"-popatrzyli byście na mnie jak na wariatkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot idzie się za taką spojrzy i już się wie czy fajna czy nie fajna

Z tym bym sie sprzeczał ;), generalnie twarz jest najważniejsza, widziałem sporo fajnych dupci ale z przodu tragedia, chyba, że wyznajesz zasadę "flaga na twarz i za ojczyznę" :D

 

RA - dasz mi przepis na chleb?? Wygląda zachęcająco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym bym sie sprzeczał ;), generalnie twarz jest najważniejsza, widziałem sporo fajnych dupci ale z przodu tragedia, chyba, że wyznajesz zasadę "flaga na twarz i za ojczyznę" :D

 

RA - dasz mi przepis na chleb?? Wygląda zachęcająco:)

 

kurka, gdybyśmy MY tak myślały, to byście chyba byli wszyscy prawiczkami...:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja się znowu pokażę - urlop w górach i fotka z jednej z ostatnich imprez:)

e766ae4263db557bmed.jpg

 

4c1fcd7e79a54ba5med.jpg

 

A tak sobie poczytałam o czym wy tutaj gadacie i odnośnie tego poruszenia w wątku spowodowanego kobietami na forum, to wystarczy wg mnie nie zwracać takiej uwagi na płeć użytkownika. Traktujcie nas normalnie jak innych.

A co do tej "fajnej dupci", to wg mnie normalne męskie określenie ale już z tym siusiakiem czy jak to tam leciało to przeginka by była :/ Kobiety tak nie mówią ot co, moje zdanie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello
Smacznego wszystkim.;)

 

RA Ty tak często? Gratuluje chłopie! Naprawdę smakowicie wygląda! smakuje tak samo?

 

No i w końcu nasza pomorzanka sie pojawiła! kropa gdzieś Ty była jak Cie nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o meskich fajfusach sie nierozmawia bo to nie jest rzecz reprezentacyjna :D co innego kobiecy biust czy pupcia... widze ze grono kobiece rosnie... :) i dobrze. Cos czuje ze jak sie te trzy czy cztery (bo niewiem ile was w sumie jest) nasze kobietki forumowe zbiora to zaden mistrz cietej riposty niewyskoczy. Cale szczescie ze kobiety przewijaja sie przez ten watek jeszcze jaki obcokrajowiec smialby pomyslec ze to forum dla gejow :D

 

RA - wszechstronnie utalentowany rysuje,maluje, modeluje piecze. Ja juz tez zlapalem bakcyla na gotowanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł! :)

Gwoli wyjaśnienia używam tych specjalnych mieszanek chlebowych. Pakowane jak mąka, są też sypkie, dodaje się do tego różne składniki i nie ma prawa się nie udać (przeważnie). Chleb własny od A do Z wyszedł mi raz na dwie próby, więc jeszcze przez jakiś czas się nie zabieram jeszcze za takowy. ;)

Gotowanie super odstresowuje, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu nasza pomorzanka sie pojawiła! kropa gdzieś Ty była jak Cie nie było?

 

A byłam i tu i tam :P Urlopik, a poza tym tyle sie wokoł mnie dzieje, że jakoś czasu tutaj zaglądać nie mam :(

A co do kobiet to wiecie koledzy-równouprawnienie i takie tam bzdety, więc czas przywyknąć do tego, że pewnie coraz wiecej nas będzie się tu pojawiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że choć mało panien na forum to wszystkie nieprzeciętnej urody! ;) :*

co do flagi na twarz.. ja np. nie wyobrażam sobie być z taką co za "twarz" biją :oO

panowie może troche szacunku do siebie ^^ nas jest mniej to My mamy wybór ;D

...no offence ladies ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że choć mało panien na forum to wszystkie nieprzeciętnej urody! ;) :*

co do flagi na twarz.. ja np. nie wyobrażam sobie być z taką co za "twarz" biją :oO

panowie może troche szacunku do siebie ^^ nas jest mniej to My mamy wybór ;D

...no offence ladies ;*

 

(No offence), ale zdaje mi się że choróbcia, pomimo najszczerszych chęci, wyboru nie dokonuje żadne z nas...robią to za nas nadmiary testosteronku i estrogenku w połączeniu z feromonkami wydzielanymi w tym czasie, trochę też hormonu zapomnienia się, bezmyślności danej chwili i...nieszczęśćie gotowe...:D

 

 

ps: hehe;D

Witaj Kropko, zaglądaj tu częściej!

pokarzemy im kto tu rządzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tu dominę, która właśnie dominuje trójkołowy pojazd o mocy 3 KM i prędkości maxymalnej 300metrów na godzinę;) :

 

jadzieciakbk5.jpg

 

mam tam jakieś 7 lat, więc wszelkie komentarze, jak ostatni, to juz będzie pedofilja;)

pozdrawiam:)

 

Dziewczyna podrywa nas na fure ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności