Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Własny pomysł


matkas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem!!

 

Pewnego dnia chciałem coś tworzyć w maksie ,więc pomyślałem o aucie.Siedziałem pare dni nad autem aż w końcu wyszło coś takiego.Auto przypomina troche Hot Roda.Wogóle projekt nie jest jeszcze do końca zrobiony.Samochód nazwałem Rodero(marka) Ideza(nazwa).Nie umiem jeszcze dobrze renderowac i dlatego w pierwszym renderku ucieło mi zderzak.Więcej renderków nie mogłem dac bo cos stalo sie z Maxem i mi wyszlo ,a nie mialem zapisanego jak juz renderki puszczalem.

 

Proszę o szczerą wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie zniechęcaj się niektórymi komentami ale ja sam nie wiele lepiej zaczynałem więc każdy ma szanse .... Dam ci rade poczytaj i zrób kilka tutków z tej strony nie koniecznie dużo ale przynajmniej z 3 na modeling i 1 na rendering i już będzie lepiej jak poczujesz ze jakieś postępy możesz powoli robić własne rzeczy bez tuturiali ale wież mi ze nawet najlepsi po nie sięgają (od czasu do czasu ) Ja osobiście przerobiłem około 5... i jaki postęp , zrobiłbym więcej ale nie chce mi się czaem robić tych rzeczy co w tutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatkej polecam videotutki z 3d-palace bo narazie mamy tu jakąś gume do zucie:D pozdraiwam

 

ps. nie mysl ze wiekszosc tak nie zaczyna:D

 

.Więcej renderków nie mogłem dac bo cos stalo sie z Maxem i mi wyszlo ,a nie mialem zapisanego jak juz renderki puszczalem.

 

wnioskuję ze praca robiona w kilka minut:D skoro nie masz save'ow

 

przeszukaj moze autobacka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Ale złom! - sorrki, takie jest moje odczucie. Praca słabiutka. Nie zrozum mnie źle sam nie jestem dobry w te klocki ale 2 razem postaraj się rzucić coś lepszego. Jedyna rada to praca, prac i jeszcze raz praca (pisze również to do siebie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przeczytałem że chłopak ma 11 lat to respekt .. super start :) Pracuj dalej, nie zniechęcaj się niektórymi komentarzami.. one są po to żebyś mógł być coraz to lepszy w 3d!! hehe ja zaczynałem od paru kulek i boxa :)

 

pozdrawiam

 

ps. a teraz mam parę kulek i dwa boxy :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności