Skocz do zawartości

Strona dla zakładu instalacyjnego...


Orzelek

Rekomendowane odpowiedzi

Tej przyszedł do mnie 3 dni temu jakiś kolo. Umurzony widać ze chłop prosto z roboty... I mówi, że słyszał o mnie i chce strone www ale płaci góra 50 zł... Zlecenie przyjąłem, hehe... Zobaczcie jakie są efekty niskich płac. Chyba będe to pokazywał następnym klientom :)

 

www.wedzina.xt.pl

 

 

ps. Oficjalnie uznałem tę stronę za najgorszą jaką zamieściłem w sieci... Co o niej myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Knysha z tym ostatnim zdaniem ma zupełną rację - no i jak już wykorzystujesz flasha - przydałoby sie zapoznac troszka z układem elementów i czcionek no i zdjęcia maszyn do poprawki - strasznie ciemne i jakieś takie nijakie.

Taka moja opinia.

Giorgione

 

[edit]

 

Z tym ostatnbim zdaniem sei zgodzę. Przydałaby sie większa interaktywnośc stronki i lepszy wybór czcionek i układ elementów. No i te animacyjki moze barzdiej wzbogacone. Strasznie denerwuje również cieniutka jakośc wykonanych fotrek - mozna by chociaz poprawic jasnośc i kontrast.

 

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąć nie wiem co powiedzieć, ani twoje wynagrodzenie ani ta strona to żaden powód do dumy więc nie wiem po co to tutaj jeszcze umieszczać (na tym forum). A przyciski w prawym menu to zrobiłeś tak że nie są warte nawet tych 50 złotych :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałeś zamiar odpieprzyć taką fuszerkę, trzeba było się w ogóle za to nie zabierać. Jeśli już się czegoś podejmujesz, rób to dobrze. Zgodziłeś się na cenę i ona ma już tutaj najmniejsze znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie Panowie świetnie się mówi gorzej robi... Jakby na to nei spojżeć nastawiłem sie na fuszere ale w sumie to najwiekszy problem miałem z "zapełnieniem" tej strony. Dlaczego? Gość dał mi swój adres 2 zdjęcia i to wszystko. Czy ktoś z Was podjąłby się takiej roboty za te pieniądze? Nie sądze... Dodam ze założyłem mu serwer wszyskto pokonfigurowałem itd...

 

Któryś z Panów zapytał jeszcze dlaczego całą we flashu? A dlaczego nie? W czym flash jest gorszy od HTML? Tym ze nie można kopiować tekstu? A co tam do kopiowania?

 

Może i odstawiłem fuszere ale i ja i klient jesteśmy zadowoleni. A czy nie o to chodzi? :)

 

ps. ktoś jeszcze pytał czy nie można robić stron dla przyjemności?

odp. można ale takie strony muszą być perfekt a to nie trwa 3 godz a 3 miesiące...

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie tacy ludzie zanizaja place webmasterow. Ludzie, cencie sie - stworzenie dobrej, efektywnej strony to nie lada wyzwanie. Powyzsza strone wycenilbym na minimum 400zl {oczywiscie z innym interfacem, bo ten wola o pomste do nieba, ale to temat na inna bajke ;)} - nie dosc, ze Flash, to na dodatek, Orzelku, piszesz ze sam wypelniales podstrony itp. Na dodatek zalozyles klientowi serwer + konfiguracja. Dla mnie takie postepowanie nie ma w ogole sensu - czy widziales, aby ktos za wymiane opon w warsztacie bral 15zl? Jezeli bierze, to minimum 10x tyle.

Sumujac - webmasterzy, cencie sie. Chyba, ze chcecie popracowac jako wolontariat, albo tania sila robocza {metafora taka ;]}

 

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheeh - tak przy okazji, nie wiem jak tam kolo chce promować swoja stronkę, ale jeśli chodzi po pozycjonowanie to niech zapomni :P - z tego co się orientuję to przy całych stronach utworzonych we flashu to nie za bardzo to wychodzi.

Jak się mylę niech ktoś poprawki

pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie to nie rozumiem z czego tu sie cieszyc...

dzieki temu ze kolega zrobil za 50pln to nastepnym razem kazdemu z Was odrobine zaniza stawki, tak dziala rynek... wiec zamiast tracic pieniadze w przyszlosci mzoe warto zrobic sciepe na jakiegos Iwana co pojdzie i wyjasni koledze ze za 50pln nei nada robic bo koledzy tez jesc chca i neikoneicznie zaraz wyjezdzac po glupia bulke tylko dlatego ze komus sie 50pln zachcialo za 3 h pracy...

to tak jakby sie cieszyc ze ktos kogos okradl... bo licencja to pewnie taka sobie na macromedie? tez taka za 50pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie to nie rozumiem z czego tu sie cieszyc...

dzieki temu ze kolega zrobil za 50pln to nastepnym razem kazdemu z Was odrobine zaniza stawki, tak dziala rynek... wiec zamiast tracic pieniadze w przyszlosci mzoe warto zrobic sciepe na jakiegos Iwana co pojdzie i wyjasni koledze ze za 50pln nei nada robic bo koledzy tez jesc chca i neikoneicznie zaraz wyjezdzac po glupia bulke tylko dlatego ze komus sie 50pln zachcialo za 3 h pracy...

to tak jakby sie cieszyc ze ktos kogos okradl... bo licencja to pewnie taka sobie na macromedie? tez taka za 50pln?

 

No niby tak, ale zeby odrazu kogos wysylac ;]?

 

Ceny to ceny - ja nie schodze ponizej pewnego poziomu i basta {sa wyjatki, ale sporadyczne}. Nauczyc sie dobrze html'a, css'a to nie 30min, tylko pareset godzin spedzonych przed kompem, wiec niech pracodawca mi placi za wiedze, ktora nabylem. Juz nie wspomne o tym, ze poznanie zasad pozycjonowania, CEO itp jest wazne - watpie czy ta www bedzie dobrze wypozycjonowana i miala wysokie miejsce w przegladarce.

 

edit:

 

Sprawdzilem - prawie w ogole jej nie wyszukuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja koledze pozlozecze:

a zebys lekarzowi 5pln zaplacil i zeby Cie ten lekarz za te 5pln wyleczyl z ta sama jakoscia, zebys chleb za 20 groszy kupil i na nim polamal, zebys samochod za pol ceny kupil i pol drogi na piechote go pchal na odludziu...

 

jak zle placa, to trzeba umiec leb zadrzec i nie wziasc nic a zrobic dobrze, albo nie robic wcale...

a na zebry sie chodzi pod swiatynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko cos pisze, ale tym razem to juz musialem. Tragedia po prostu.

Jak ktos przychodzi i mowi ze da 50zl to sie odmawia i tyle (chyba ze rodzina albo kumpel to sie za darmo sie zrobi). Ostatnio dzwoni do mnie klient i rozmawiamy o stronie, mowie, ze min. 2000zl. Pokrzyczal ze duzo ale sie zgodzil w koncu. Strona hostelu nieduza.

 

Cholera mnie chwyta jak czytam i widze takie cos. Masz slaby charakter czy co? ze nie odmowiles. Nie rozumiem. Odstawiles tandete od czasu przywitania delikwenta do czasu oddania strony.

 

Zanizasz poziom i psujesz rynek, ja sie nauczylem odmiawiac. Za to jak cos robie to sie staram zrobic to porzadnie. Guziki spieprzone to jest Twoj ewidentny blad. Wiekoszsc wie chyba tutaj jak sie robi buttony we flashu i ze sie mu pokazuje obszar aktywny, jak tego nie wiesz to po co sie chwytales flasha.

 

Poza co do flasha to wkurza mnie, ze kolesie jak Ty uzywaja flasha do stron za psie pieniadze (jesli masz licencje to przepraszam). Albo jak widac po stronie ze zrobiona jest (nierzadko niezla) grafika w photoshopie albo podobnym, natomiast cena nie przekroczyla 200zl. Jak juz robicie na piratach to przynajmniej udawajcie cenami ze tak nie jest.

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności