Skocz do zawartości

Meeting max3d.pl Gliwice 2007 Oficjalnie zakończony :)


chveti

Jaki termin na zlot odpowiada Tobie najbardziej?  

  1. 1. Jaki termin na zlot odpowiada Tobie najbardziej?

    • 31 Marzec & 1 Kwiecień
      0
    • 28 & 29 Kwiecień
      0
    • 5 & 6 Maj
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Raffaello

illy jak nas będzie trząchać na wszystkie storny na tych pięknych polskich dziurach w moim grzechocie to dopiero będzie galeria niezapomnianych chwil ;-)))

ja bede mial aparat .... w telefonie ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 593
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sprawdziłem PKP, więc jeśli nic się nie zmieni to Wrocław będzie jakoś po 11 na miejscu.

 

idealnie, żeby coś zjeść (w tej samej pizzerii co wtedy), wypić kawę i ruszyć na poligon :]

 

chveti: zamów mszę u PIS za pogodę. w zeszłym roku wymodlili powódź więc teraz wymodlą idealny upał :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety: to nie od nas zalezy, tylko od Polaczka czy nam dziur w drodze nie zrobi albo od Leppera czy nie zablokuje jakiejs krajowki

 

jesteś imprezowicz , zimną też zjesz :]

 

Dirk - a co stoi na przeszkodzie?:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. mamy brać karimaty? czy chociaż dostaniemy jakieś drewniane prycze pod tyłki? :]

 

btw: nie ma ktoś moich szturmówek? sprawdźcie panowie bo po ostatnim paintballu mi gdzieś przepadły. jakby co to czarne skórzano-wełniane z ociepleniem. bez strzelca czyli palca wskazującego prawej ręki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!

ponieważ doszły do mnie informacjie ze nie wszyscy zostają na 2 dzień zgłaszajcie mi się na pm lub gg kto zostaje bo rozwaliło mi to plany rezerwacyjne aha i macie oczywiście czas do 15

***********************************************

..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło: "http://pl.wikipedia.org/wiki/PM"

 

Buahahahaha... :D Rządzisz.

 

BTW: wysłałem potwierdzenie, że jadę, więc bójcie się: nadchodzę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no shogun a jednak dałeś się na mówić, no to fajowo! do zobaczyska w Gliwicach. pomorze nadciąga w ograniczonym składzie ale za to silne, zwarte i gotowe na strzelanie w południowe .... :D

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałęm termin 31/1

jezeli chodzi o dojazd z PKP na poligon to jak bede to mam autko wiec 4 osoby zabiore

jezeli chodzio nocleg to w razie koniecznosci moge zorganizowac jakiemiesjce w akademcu (akademik architektury "Rzepicha", nocleg 8 zł ) chociaz nic na 100 % ...

PoZdRo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noclegi już są. kto chce zostać na noc i mieć dach nad głową niech śle PMa do AGmakontsa! chyba chodzi o to, żeby AG mógł się zorientowac ile osób zostaje i ile miejsc ma rezerwować w noclegowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory zgłosili się:

 

linelk9.jpg

 

 

-AGmakonts

-Ania

-Badyl

-Lumpy

-knysha

-chveti

-Valery

-slim_sandman

-PikSar

-Chudy (kumpel AG)

-jerzyna

-Niczu (kumpel AG)

-Lailonn

-Kliment Woroszyłow

-dariusz

-Leru

-krzyhhh

-Jonasz_Real

-RA

-kome

-tweety

-Max_1989

-nielot007

-Rafaello

-Barcisz

-Vorek

-Shogun3D

-mkk3a

-dyonizoss

-illy

-maverick sheep

o - zgłosili się na nocleg.

 

linelk9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ludzi z Gliwic: prawdopodobnie bede potrzebowac nocleg z piatku na sobote, gdyz chyba pojawimy sie juz w piatek w Gliwicach a nieprzemakalnego spiworu nie mam. Chociaz zastanawiam sie nad spaniem w tych ruinach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA pokojue już mamy zarezerwowane na 100% tylko jedna rzecz się zmieniła a mianowicie pokoj kosztuje nie 20 zł a 33 zł na głowe i jest 3 osobowy przykro mi bardzo ale własciciel domu gdzie miało byc po 20 najzwyczajniej nas wystawił. Jets rezerwacja na 15 osob bo tyle mniejwiecej zostanie spac w hotelu (reszta albo jedzie albo śpi gdzies w gli) ale dogadałem się z babką ze w razie większej ilości poprostu sie was upcha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zabiorę ze soba niewiastę. Skoro jest Rafaello bierze żonę, to w razie gdyby nie połapały się w vertexach, particlach, mentalach i innej terminologii, to i tak znajdą temat dla siebie. A w razie czego Ania może robić za tłumacza z graficznego na żeński. :)

BTW; Rozmawialem z Ajrisz, jeśli da radę, to też bedzie i najchetniej ze swoim facetem przyjedzie. Jej chłopak jest zawodowym żołnierzem, co moze uatrakcyjnić paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności