Skocz do zawartości

Meeting max3d.pl Gliwice 2007 Oficjalnie zakończony :)


chveti

Jaki termin na zlot odpowiada Tobie najbardziej?  

  1. 1. Jaki termin na zlot odpowiada Tobie najbardziej?

    • 31 Marzec & 1 Kwiecień
      0
    • 28 & 29 Kwiecień
      0
    • 5 & 6 Maj
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 593
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chveti do kiedy musisz dokładnie wiedzieć ;] bo ja do końca tego tygodnia będe wiedział czy będę czy nie będę chociaż bardzo chciałbym być :P

 

aha a ekipa wrocławska to pewnie pociągiem jedzie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy teraz do Was taką małą prośbę - jak macie z kim jechać ze swojego miasta to starajcie się nie zabierać znajomych , przykro mi ale nie będziemy przecież kazać Wam spać na dworcu. Ilość miejsc noclegowych jest jednak ograniczona więc kto może , niech przyjedzie bez. Chyba że ktoś wpada tylko na sobotę i nie będzie nocował - wtedy proszę bardzo. :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie , innaczej - środowisko graficzne ma pierwszeństwo - 15 marca będzie wiadomo ile memberów jedzie i resztę miejsc można przeznaczyć na resztę osób.

Nie wiem ile osób jest chętnych na nocleg ale racjonalna liczba to 25-30miejsc [ jeśli będzie się spać w 3 osobowych pokojach na łóżkach i podłodze] , więcej się nie uda nam załatwić, wtedy trzeba szukać na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no, panowie wuwuwumakstrzydekropkapeel'owcy widzę że nie tylko dzień sobie chcecie zorganizować mile?! ale żeby obrazu z okładki Ckmu u nas wszystkie dziewuszki w Polsce są piękne! :rolleyes:

 

ciekawe co na to wasze Panny! :D

 

dobrze że moja żona nie zagląda na forum bo by mi na bank nie pozwoliła pojechać a dodatkowo śpimy u rodzinki to będzie mnie miała pod kontrolą ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raffaello, nie kręć. Przyznaj się, że boisz się narazić żonę na bliskie kontakty III stopnia z bandą takich alienów jak my...

 

EDIT: wszyscy z Wawy którzy chca na zlot - Prosze odzywać się do mnie.

Planuję zorganizować ten wyjazd w jednej paczce.

W związku z tym każdy chętny ma przynieść ze sobą znaczek pocztowy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek dzwonię do firmy paintballowej - możliwe, że nie będzie

grania w paintball przez więcej osób niż jest zgłoszonych.

Więc jak ktoś jeszcze jest chętny to proszę rozważyć brak możliwości gry,

ale knajpowanie dalej możliwe :)

 

linelk9.jpg

 

 

-AGmakonts

-Ania

-Badyl

-Lumpy

-knysha

-chveti

-Valery

-slim_sandman

-PikSar

-Chudy (kumpel AG)

-jerzyna

-Niczu (kumpel AG)

-Lailonn

-Kliment Woroszyłow

-dariusz

-Leru

-krzyhhh

-Jonasz_Real

-RA

-kome

-Drakula

-tweety

-Max_1989

-nielot007

-Rafaello

-Barcisz

-Vorek

-Shogun3D

-mkk3a

-dyonizoss

-illy

-maverick sheep

-david14

-Gniew

-chudy

-arevulopapo

-Scud

 

o - zgłosili się na nocleg.

 

linelk9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się pojawię się. Walę wszystko meeting ma wyższy priorytet. Rezerwuję też jednocześnie wyrko.. a jak nie ma juź to miejsce pod kalowyferem . .obojętnie.

 

Jak narazie planuję pojawić się we Wro dzień wcześniej przekimać sie/opić pare spraw u Slizgi'ego , a następnego dnia dołączyć do waszej wrocławskiej karawany :) Łukasza też namawiam.zobaczy sięjeszcze jak to wyjdzie.

pzdr. :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

co chveti nie przewidziałeś takiego zainteresowania meetingiem, co?????? nie wiem jak ty to zrobisz ale nie wykręcisz się teraz i musisz nam załatwić tego paintballa, obiecałeś!!!!!!! ;)

 

no trudno, zawsze nam zostaje jeszcze jedna opcja, kupić od nich same kuleczki z farbką i usery będą nimi rzucać, a mody będą .... uciekać :D :D :D

oby pogoda dopisała reszta to nie ważne!

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chveti nie przewidziałeś takiego zainteresowania meetingiem, co??????

 

Przy takim zainteresowaniu , muszę pogadać w Wrocławiakami, chyba zamiast meetingu, za rok, będzie trzeba zrobić festiwal grafiki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupiłem na allegro granaty kulowe i pojemniki z napalmem. dzisiaj kończy mi się aukcja ze snajperką "XdaeMoon 360" zasięg 250m, celność 92%, celownik optyczny, możliwość podłączenia celownika termowizyjnego TERM-54/PL :]

 

to jak Knysha? pobawimy się? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupiłem na allegro granaty kulowe i pojemniki z napalmem. dzisiaj kończy mi się aukcja ze snajperką "XdaeMoon 360" zasięg 250m, celność 92%, celownik optyczny, możliwość podłączenia celownika termowizyjnego TERM-54/PL :]

 

to jak Knysha? pobawimy się? :D :D

 

Dobra, biore PF'a ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaspałem tylko wątek założy się w połowie marca a nie na 26 dni przed zlotem :]

 

pociąg ok 8-9 rano, dojazd na miejsce na 11. na dworcu we Wrocku spotkamy się na pół godziny przed odjazdem, kupimy bilety wypijemy kawe w KFC i pojedziemy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności